temizlikçi, temizlikçi bulmak, yardımcı bulmak
Temizlikçi Tutmak - Yardımcı Bulmak

Temizlikçi Tutmak - Yardımcı Bulmak

YARDIMCI TUTMAK

Çoğumuzun ev temizliğine ayıracak zamanı yok bu konuda bir anlaşalım. İş saatleri dışında biraz olsun soluk almaya zaman ayırmak istiyorsak ev temizliğinde yapmaktan hoşlanmadığımız işleri paylaşmak üzere eve yardımcı tutmak en doğru yaklaşım.
Temizlik için yardımcı tutmak elbet dünyanın en kolay işi değil. Hem güvenilir hem de temizlik yapabilecek birini bulmak zaman alıyor. İyi temizlik yapan güvenilir olmayabiliyor, güvenilir olan iyi temizlik yapmıyor olabiliyor.

TEMİZLİKÇİ BULMAK

temizlikçi

Temizliğe yardım edecek iyi birini bulmanın en geçerli yolu arkadaşlarınıza danışmaktır. Genellikle kendi temizlikçileri mükemmelse bundan size söz etmeyeceklerdir. Ancak bazen temizlikçilerinin bir akrabası ya da arkadaşı iş arıyor olabilir.  Şapkadan çıkmasını beklemektense bir tanıdık aracılığıyla uygun birini bulmaya çalışmak daha geçerli bir yol olabilir. Daha profesyonel ve garantili bir temizlik istiyorsanız temizlik şirketleri aracılığıyla güvenilir birini bulabilirsiniz. Doğu Temizlik Şirketi her türlü temizlik hizmeti konusunda profesyonel kadrosuyla hizmetinizdedir.

PAZARLIKTA ANLAŞMAK

Temizlikte size yardımcı olacak elemanla daha ilk görüşmenizde kararlı davranarak nelerin yapılmasını ve nasıl yapılması gerektiğini ayrıntılarıyla anlatmalısınız. Temizliğe gelenlerin çoğu malzeme getirmez, bunları sizin sağlamanız ve hazır bulundurmanız gerekir.  Bazen alışkın oldukları belli bir temizlik gereci, belli bir çeşit fırça ya da cam bezi isteyebilirler. Bu gereci sizden çok o kullanacağı için bunu almak akıllıca bir yatırım sayılır.
Ücret konusu genelde günlük olarak bazen de saatle hesaplanıyor. Ya kaç saat çalışmaları gerektiğini söyleyin ya da yapılacak işlere ve evin büyüklüğüne göre bir fiyat vermelerini bekleyin. Sonra da çevrenizde bir araştırma yapıp ücretin uygun olup olmadığına karar verin.
Temizlik için denemeye değer birini bulduğunuzda kıymetini bilin. Temizlik yapmayı çok seven ve iyi yapan birini bulmak hiç kolay olmuyor. Doğu Temizlik eğitimli ve deneyimli temizlikçileriyle size bir telefon kadar uzak.
 
Aşağıdaki Konular da İlginizi Çekebilir:
 

 

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)