Tel / Whatsapp
0506 292 58 06
Medya Mah. Tekel Cad. 184. Sk.
Kayapınar / Diyarbakır
Müşteri Memnuniyeti Önemli

Müşteri Memnuniyeti Önemli

Diyarbakır Temizlik Şirketi Doğu Temizlik , Diyarbakır'da ve tüm ilçelerine, temizlik ihtiyaçlarınız için hizmet vermektedir.Prensip sahibi Diyarbakır Temizlik Firması olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek , size ekstra iş yükü ve zahmet bırakmadan , gözünüz arkada kalmadan en kaliteli şekilde profesyonel bir ekiple tüm temizlik hizmeti işlerinize yardımcı olmaktayız.Doğu Temizlik olarak Diyarbakır ev temizliğini uygun fiyatlarıyla herhangi bir arayış içine girmeden gönül rahatlığı ile firmamızla çalışabilirsiniz.

Ev Temizliği, Villa Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Ofis Temizliği, İş Yeri Temizliği, Boş Daire Temizliği gibi temizlik hizmetlerinin yanı sıra Koltuk Yıkama hizmeti de vermekteyiz. Hizmetlerimiz alanında uzman personeller ile yapılmakta olup, müşteri memnuniyet bizim için önemlidir.

Memnuniyetiniz bizim için önemli. Beğenmediğiniz takdirde 48 saat içerisinde telafi temizliği ücretsiz.

Mutlu müşteriye giden yol ; kusursuz zamanlama, Güler Yüzlü personel ve kaliteli hizmetten geçer. Diyarbakır Temizlik Şirketleri arasında yer alan diğer firmalar gibi aracı firmalar kullanmamaktayız. Kendi personel kadromuzla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)
facebook