Tel / Whatsapp
0506 292 58 06
Medya Mah. Tekel Cad. 184. Sk.
Kayapınar / Diyarbakır
Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatları (2020 Güncel)

Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatları (2020 Güncel)

Diyarbakır temizlik şirketleri, ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, boş ev temizliği, iş yeri temizliği, dış cephe temizliği fiyatlarını aşağıda paylaştık. Su deposu ve havuz temizliği fiyatları için lütfen irtibata geçiniz.

​Corona virüse karşı aldığımız önlemler kısa videosunu izleyebilirsiniz.
 

Diyarbakır Temizlik Firmaları Fiyat Listesi

Diyarbakır’da hizmet veren birçok temizlik şirketi mevcuttur. Temizlik şirketlerinin hizmet şekilleri farklı olduğu için fiyatları da farklılık göstermektedir. Temizlik hizmeti almak isteyenlerin kafa karışıklığını gidermeye çalıştık. 
Aşağıda güncel fiyat listemiz yer almaktadır. Olabildiğince açıklayıcı bir şekilde paylaştığımız fiyatlar için lütfen aşağı kaydırın.

Diyarbakır Doğu Temizlik Şirketi Fiyatları

Şirket olarak kullanıcı dostu fiyat politikasıyla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize herhangi bir dayatma olmadan temizlik ihtiyacı kadar personel alabilirler. Ev temizliği, İnşaat sonrası temizlik, koltuk yıkama, villa, dış cephe, plaza, havuz, su deposu temizliği gibi her türlü temizlik hizmetini Doğu Temizlik Firma Güvencesiyle sunmaktayız.

Diyarbakır Ev Temizlik Fiyatları

Ev temizliği (günlük ev temizliği) fiyatlarımız:

2+1 ve 3+1 evlerde 125 TL

4+1 evlerde 170 m2'ye kadar 135 TL

Büyük 4+1 evlerde ise 150 TL olarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Duvar silme, dolap içi silme gibi detaylı çalışma isteyen temizliklerde iki personel göndermekteyiz. İki temizlikçinin hizmeti 220 TL, üç temizlikçinin hizmeti 320 TL'dir.

Personellerimiz 09.00’da evinizde olup 17.00’a kadar temizliğe devam etmektedirler. Temizlik bitmediği takdirde 40 dakika daha devam ediyorlar.

Bütün temizlik hizmetlerimiz ücretsiz telafi temizliği güvencesi altındadır.

Ücretsiz Telafi Temizliği: Aldığınız temizlik hizmetleri ücretsiz telafi temizliği güvencesindedir. Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz bir şekilde yeni bir pesoneli yarım gün ücretsiz telafi temizliğine gönderiyoruz.

Ev Temizliği Hakkında 

Doğu Temizlik Kısa Tanıtım Filmi
 

Diyarbakır İnşaat (Tadilat) Sonrası Temizlik Fiyatları

İnşaat ve tadilat (yeni ev) temizliklerinde sadece anahtarı bırakmanız yeterli. Personellerimiz inşaat temizliklerinde deneyimli olduğundan başlarında durmanıza gerek olmuyor. Örneğin anahtarı güvenliğe bırakabilirsiniz, biz anahtarı alıp temizlik bitince size haber veriyoruz. Kontrollerinizi yapıp anahtarı teslim aldıktan sonra ödemeyi yapabilirsiniz. 

Diyarbakır inşaat sonrası temizliklerde müşterimizle telefonda görüştükten sonra net bir fiyat vermek doğru daha doğru olur. Fakat fikir vermesi açısından genel hatlarıyla inşaat- tadilat sonrası temizlik fiyatları:

2+1 evlerde her şey dahil 300 TL

3+1 evlerde her şey dahil 400 TL

4+1 evlerde her şey dahil 450 TL - 600 TL

Daha büyük evlerde evin büyüklüğüne göre gönderilecek personel sayısı ve fiyat belirlenir.

Sıfır daire temizliklerinde her şey (temizlik malzemeleri ve personellerin yemeği gibi bütün ihtiyaçlar) firmamız tarafından karşılanmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik Hakkında  

Diyarbakır Boş Ev Temizlik Fiyatları

Boş ev temizliği ile inşaat sonrası yani sıfır daire temizliği genellikle karıştırılmaktadır. Boş ev temizliği, taşınan birinin yerine sizin yerleşeceğiniz zaman alacağınız temizliklerdir. Sıfır daire temizlikleri inşaat sonrası temizlik olarak adlandırılmaktadır.

Boş ev temizliklerinde personellerin başında beklemeniz gerekmez. Anahtarı güvenliğe bırakmanız yeterli. Temizlik bittikten sonra sizi arıyoruz, kontrollerinizi yaptıktan sonra ödeme yapabilirsiniz. Boş ev temizlik fiyatlarımız:

2+1 evlerde her şey dahil 300 TL

3+1 evlerde her şey dahil 300 TL

4+1 evlerde her şey dahil 350 TL

Boş daire temizliklerinde temizlik malzemeleri ve personellerin yemeği gibi bütün ihtiyaçlar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Diyarbakır Ofis - İşyeri Temizlik Fiyatları

İşyeri temizlik ücretlerimiz ev temizliği ücretleri referans alınarak oluşturulur. Temizlenecek ofis ev tipiyse oda sayısına göre, değilse metrekaresine göre gönderilecek temizlikçi sayısı ve ücreti belirlenir.

Ofis temizliklerinde temizlik malzemeleri, personellerin yemeği firmamız tarafından karşılanıyor. Fakat temizlik malzemelerini ve yemeği sizin karşıladığınız, sadece temizlik personellerini gönderdiğimiz seçeneğimiz de mevcuttur.

Ofis Temizliği Hakkında  

Diyarbakır Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları

Diyarbakır dış cephe temizlik fiyatları temizlenecek yüzeye ve büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat almak için lütfen irtibata geçiniz.

Diyarbakır’da aradığınız temizlik şirketini bulduğunuzu ispatlamamıza lütfen izin verin.

Uzman bir ekibimiz ve sürekli güncel tuttuğumuz makinelerimiz var. Fakat en çok övündüğümüz özelliklerimiz bunlar değil. Ücretsiz telafi temizliği ile sizi güvence altında tutacak önlemlere sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

Lütfen sayfayı aşağı kaydırın.

Doğu Temizlik Şirketi Ücretsiz telafi temizliği güvencesi 

Memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Temizlikten memnun kalmadığınız takdirde ücretsiz telafi temizliğine yeni bir personel gönderiyoruz.
Ücretsiz telafi temizliği süreci şöyle işliyor: Temizlikten sonra görüştüğümüz müşterimizin bir şikâyeti varsa hemen değerlendirmeye alıp şikâyetini not ediyoruz. Personelimizden kaynaklı bir memnuniyetsizlik varsa yeni bir çalışanımızı yarım gün ücretsiz bir şekilde gönderiyoruz. Telafi temizliğinden yararlanma süresi 48 saattir. Yani 48 saat içinde bize geri dönüş yapabilir, telafi temizliği talep edebilirsiniz.
Bu güvence bazı suiistimallere açık olmasına rağmen personellerimizden kaynaklanan bir olumsuzluk varsa bunu mutlaka ücretsiz bir şekilde telafi ediyoruz.

 Nasıl Temizliyoruz?  

 İyi bir temizlik şirketinin uzman bir ekibi olmalı 

Doğu Temizlik Şirketi’nde çalışan her personelin mesleği temizliktir. Temizliğin her alanında çalışmış, temizlik eğitimi ve müşteri iletişim eğitimlerini almış bir uzman bir ekibiz.
Her personelimizi ve verdiği hizmeti yakından takip ediyoruz. Yapılan temizliklerden sonra bütün müşterimizle mutlaka görüşüyoruz. Müşterilerimizin memnuniyet bildirimlerini kaydeden bir sistem kullanıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti arttıkça çalışanlarımızın aldığı prim de artıyor. Bu sayede özverili çalışmalarının karşılığını alan bir ekiple her türlü zorluğun üstesinden geliyoruz.

 Doğu Temizlik Şirketi Hakkında  

Her ihtiyaca cevap verebilen bir temizlik şirketiyiz

Tamamen endüstriyel temizlik makinelerimizle her alanda temizlik ihtiyacınızı anında karşılıyoruz. Örneğin küçük bir eviniz var ve düzenli yarım gün temizlik hizmeti almak istiyorsunuz. Talebinizi en uygun fiyata ve nitelikli bir şekilde karşılıyoruz.
Koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız Diyarbakır’da kullanılan en profesyonel makine ve donanım ile hizmetinizdeyiz.
İlaçlama hizmetine ihtiyacınız varsa çevre ve insan sağlığına dost kimyasallarımızla her alana uygun ilaçlama hizmetini firma güvencesiyle vermekteyiz.
Ev Temizliği, Villa Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Ofis Temizliği, İş Yeri Temizliği, Boş Daire Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Su Deposu Temizliği gibi hizmetleri Doğu Temizlik Şirketi güvencesiyle alabilirsiniz.

 Hizmetlerimiz  

diyarbakır temizlik firmaları

Temizlik Firmalarına Sıkça Sorulan Sorular 

  • Temizlik Şirketlerinden fatura alabilir miyiz?

Doğu Temizlik Şirketi kurumsal bir firmadır. Bütün hizmetlerimiz karşılığında fatura alabilirsiniz. Aldığınız hizmetin fatura tutarı ne kadar olursa olsun fatura kesebiliyoruz.

  • Boş ev temizliklerinde temizlik malzemelerini kim karşılıyor?

Boş ev ve inşaat sonrası temizlik bütün temizlik malzemelerinin ve personellerimizin yemeği vs. her şeyi bizim karşıladığımız temizliklerdir. Sizin anahtarı bırakmanız yeterli oluyor. Tavan haricinde her yeri temizleyen çalışanlarımızın işi bitince size haber veriyoruz. Kontrollerinizi yaparken memnun kalmadığınız bir yer varsa personellerimiz anında müdahale ediyor.

  • Temizlik personelleri sigortalı mıdır?

Bütün personellerimizin günlük sigortaları düzenli olarak yapılmaktadır. Ev temizlik personellerinin sigortalarını müşterilerimiz e-devlet üzerinden kolaylıkla yapmaktadırlar, ev temizliği dışındakileri ise biz yapmaktayız.

  • Temizlik şirketinden gelen personele ütü de yaptırabilir miyim?

Siparişinizi oluştururken ütü de yapılacağını bildirirseniz ütü yapabilen bir personel göndeririz. Temizlikten sonra ütüleriniz de yapılır.

  • Temizlik siparişi için ne zaman randevu almalıyım?

Genellikle bir gün önceden randevu almanız yeterli oluyor. Bayram gibi yoğunluğun fazla olduğu zamanlarda erken randevu almanızı öneriyoruz.

  • Temizlikten memnun kalmazsam?

Temizlik firmaları ile olumsuz deneyim yaşamış müşterilerimizden en sık aldığımız sorulardan biri de budur. Temizlikten memnun kalmazsanız ücretsiz telafi temizliği sunuyoruz.

  • Gelen temizlik personelinden memnun kalırsam hep aynı kişiyi gönderebilir misiniz?

Kullandığımız temizlik şirketi programı aracılığıyla müşterimizin personelimizden memnun kalma oranını görebiliyoruz. Çok memnun kaldığınız personelleri size gönderiyoruz.

  • Ödemeyi ne zaman ve kime yapıyoruz?

Ödemeyi temizlik bittikten sonra temizliği yapan arkadaşlara yapabilirsiniz.

 Sıkça Sorulan Sorular  

Doğu Temizlik Diyarbakır Temizlik Şirketi Yönetim Modeli 

Doğu Temizlik Diyarbakır'da birçok temizlik hizmetini aynı anda veren bir şirkettir. Bu nedenle yönetim mekanizmasının iyi çalışması gerekmektedir. Bütün hizmetlerimizin en iyi şekilde çalışabilmesi için her dört departman ve her birinden sorumlu bir yönetici bulunmaktadır.
- Halkla İlişkiler Sorumlusu
- Saha Çalışmaları Sorumlusu
- Personel Müdürü
- Araştırma Geliştirme Sorumlusu
Diyarbakır temizlik şirketinin her bölümü birbirinden bağımsız çalışmakla beraber yoğun bir iletişim ve etkileşim halindedir.
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen şirket, bunun en önemli aşamasının personel memnuniyeti ve denetiminden geçtiğinin bilincindedir. Verdiği emeğin karşılığını göreceğini bilen personeller işlerini huzurla yapmakta bu da yapılan temizliğe yansımaktadır.
Her gün onlarca temizlik hizmetinin verileri kayıt altına alınmakta, bu veriler ışığında şirketin eylem planı çizilmektedir.

 Doğu Temizlik Yönetim Planı  

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)
facebook