Tel / Whatsapp
0506 292 58 06
Medya Mah. Tekel Cad. 184. Sk.
Kayapınar / Diyarbakır
Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatları - 2020 Güncel

Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatları - 2020 Güncel

Diyarbakır’da hizmet veren birçok temizlik şirketi mevcuttur. Bu şirketlerin hizmet verme şekilleri ve fiyatları değişkenlik göstermektedir. Temizlik hizmeti almak isteyenlerin kafa karışıklığını gidermeye çalıştık. Temizlik şirketlerinin hizmet şekilleri farklı olduğu için fiyatları da farklılık göstermektedir. 

Temizlik Şirketleri Fiyat Listesi

Aşağıda güncel fiyat listemiz yer almaktadır. Olabildiğince açıklayıcı bir şekilde paylaştığımız fiyatlar için lütfen aşağı kaydırın.

Diyarbakır Doğu Temizlik Şirketi Fiyatları

Şirket olarak kullanıcı dostu fiyat politikasıyla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize herhangi bir dayatma olmadan temizlik ihtiyacı kadar personel alabileceği fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Ev temizliği, İnşaat sonrası, villa, dış cephe, plaza, havuz, su deposu temizliği gibi her türlü temizlik hizmetini Doğu Temizlik Firma Güvencesiyle sunmaktayız. 
 

Diyarbakır Ev Temizlik Fiyatları

Ev temizliği günlük ev temizliği (temizlikçi) fiyatlarımız şöyledir:
 
2+1 evlerde ve 3+1 evlerde 125 TL
4+1 evlerde 170 m2'ye kadar 135 TL
Büyük 4+1 evlerde ise 150 TL olarak ücretlendirme yapılmaktadır.
 
Duvar silme, dolap içi silme gibi detaylı çalışma isteyen temizliklerde iki personel göndermekteyiz. İki temizlikçinin hizmeti 220 TL, üç temizlikçinin hizmeti 320 TL'dir.
 
Personellerimiz 09.00’da evinizde olup 17.00’a kadar temizliğe devam etmektedirler. Temizlik bitmediği takdirde 40 dakika daha devam ediyorlar. 
 
Ücretsiz Telafi Temizliği: Aldığınız temizlik hizmetleri ücretsiz telafi temizliği güvencesindedir. Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz bir şekilde yeni bir pesoneli yarım gün ücretsiz telafi temizliğine gönderiyoruz.
 

Diyarbakır İnşaat (Tadilat) Sonrası Temizlik Fiyatları

İnşaat ve tadilat (yeni ev) temizliklerinde müşterilerimizin sadece anahtarı bırakmaları yeterli. Personellerimiz inşaat temizliklerinde deneyimli olduğundan başlarında durmanıza gerek olmuyor. Örneğin anahtarı güvenliğe bırakabilirsiniz, biz anahtarı alıp temizlik bitince size haber veriyoruz. Kontrollerinizi yapıp anahtarı teslim aldıktan sonra ödemeyi yapabilirsiniz. 
 
Diyarbakır inşaat sonrası temizliklerde müşterimizle telefonda görüşmeden net bir fiyat vermek doğru olmaz. Fakat fikir vermesi açısından genel hatlarıyla tadilat sonrası fiyatlar şöyle:
 
2+1 evlerde her şey dahil 300 TL
3+1 evlerde her şey dahil 400 TL
4+1 evlerde her şey dahil 450 TL
Daha büyük evlerde evin büyüklüğüne göre gönderilecek personel sayısı ve fiyat belirlenir.
 
Sıfır daire temizliklerinde her şey (temizlik malzemeleri ve personellerin yemeği gibi) firmamız tarafından karşılanmaktadır.
 

Diyarbakır Boş Ev Temizlik Fiyatları

Boş ev temizliği taşınan birinin yerine sizin yerleşeceğiniz zaman alacağınız temizliklerdir. Boş ev temizlik fiyatlarımız şöyledir:
 
2+1 evlerde her şey dahil 250 TL
3+1 evlerde her şey dahil 300 TL
4+1 evlerde her şey dahil 350 TL
 
Boş daire temizliklerinden bütün temizlik malzemeleri ve personellerin yemeği firmamız tarafından karşılanmaktadır.
 

Diyarbakır Ofis - İşyeri Temizlik Fiyatları

İşyeri temizlik ücretlerimiz ev temizliği ücretleri referans alınarak oluşturulur. Temizlenecek ofis ev tipiyse oda sayısına göre, değilse metrekaresine göre gönderilecek temizlikçi sayısı ve ücreti belirlenir.

Diyarbakır Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları

Diyarbakır dış cephe temizlik fiyatları temizlenecek yüzeye ve büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat almak için lütfen irtibata geçiniz.

Tek Personel Göndermeyen Temizlik Şirketleri

 
Birçok temizlik şirketi tek personel göndermemektedir. Bunun nedeni ulaşım bedeli ve kâr marjını yüksek tutma isteğidir. En az iki personel göndererek ulaşım maliyetini azaltmakta, en az iki personel göndererek maksimum kârı elde etmeye çalışmaktalar. Diyarbakır’da ortalama İki personelin hizmeti için genel olarak 250 tl – 300 tl ücretler alınmaktadır. Doğu Temizlik'ten 115 TL'den başlayan fiyatlarla tek personel siparişi verebilirsiniz.

Tek Personel Gönderen Temizlik Şirketleri

Birkaç şirket tek personel göndermektedir. Fakat tek personel fiyatını yüksekte tutarak sizi en az iki temizlik personeli almaya mecbur bırakmaktadırlar. Diyarbakır’da bir temizlik personelinin hizmetinin ortalama fiyatı 150 tl olarak ücretlendirilmektedir. Yapılan temizliğin ne kadar süreceği temizlik personeline bırakılmaktadır. Saat 10.00’da gelip 14.00’da da işim bitti deyip çıkabilir, 17.00’a kadar da temizliğe devam edebilir. Doğu Temizlik'te ise temizliğin bir standardı vardır. Temizlik personellerimiz 8 saat hizmet vermektedir ve tek temizlik personeline ihtiyacınız varsa gönderiyoruz.
 

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)
facebook