Diyarbakır Temizlik Şirketi Fiyatları - 2023 Güncel bizi takip edin, instagram
Diyarbakır Temizlik Şirketi Fiyatları (2023 Güncel)

Diyarbakır Temizlik Şirketi Fiyatları (2023 Güncel)

Diyarbakır temizlik şirketi, ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, boş ev temizliği, iş yeri temizliği, dış cephe temizliği fiyatlarını aşağıda paylaştık. Su deposu ve havuz temizliği fiyatları için lütfen irtibata geçiniz.

Yorumlarınız bizim için değerlidir.

Doğu Temizlik'ten hizmet aldıysanız sayfanın altına görüşlerinizi yazar mısınız?

Doğu Temizlik Virüslere Karşı Temizlik Önlemleri
​Corona virüse karşı aldığımız önlemler kısa videosunu izleyebilirsiniz.
 

Diyarbakır Temizlik Firmaları Fiyat Listesi

Diyarbakır’da hizmet veren birçok temizlik şirketi mevcuttur. Temizlik şirketlerinin hizmet şekilleri farklı olduğu için fiyatları da farklılık göstermektedir. Temizlik hizmeti almak isteyenlerin kafa karışıklığını gidermeye çalıştık. 
Aşağıda güncel fiyat listemiz yer almaktadır. Olabildiğince açıklayıcı bir şekilde paylaştığımız fiyatlar için lütfen aşağı kaydırın.

Diyarbakır Doğu Temizlik Şirketi Fiyatları

Şirket olarak kullanıcı dostu fiyat politikasıyla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz herhangi bir dayatma olmadan temizlik ihtiyacı kadar personel alabilirler. Ev temizliği, İnşaat sonrası temizlik, koltuk yıkama, villa, dış cephe, plaza, havuz, su deposu temizliği gibi her türlü temizlik hizmetini Doğu Temizlik Firma Güvencesiyle sunmaktayız.

Diyarbakır Ev Temizlik Fiyatları

Ev temizliği (günlük ev temizliği) fiyatlarımız

Günlük Temizlik (Tam Gün Temizlik) Fiyatları

2+1 evler (bir personel): 400 TL
3+1 evler (150 m² ye kadar bir personel): 400 TL
4+1 evler (200 m² ye kadar iki personel): 700 TL
200 m² üstü evler için fiyat alınız.

 

3+1 Evlerde

Günlük Temizlik + Duvar Silme: İki Personel 700 TL
Günlük Temizlik + Dolap içleri: İki Personel 700 TL
Günlük Temizlik + Koltuk Silme: İki Personel 700 TL
Günlük Temizlik + Duvar Silme + Dolap içleri: Üç personel 1000 TL
Günlük Temizlik + Duvar Silme + Koltuk Silme: Üç Personel 1000 TL
Günlük Temizlik + Dolap içleri + Koltuk Silme:  Üç Personel 1000 TL

 

4+1 Evlerde

Günlük Temizlik + Duvar Silme: Üç Personel 1000 TL
Günlük Temizlik + Dolap içleri: Üç Personel 1000 TL
Günlük Temizlik + Koltuk Silme: Üç Personel 1000 TL
 
Günlük temizliklere bir personel gönderiyoruz. Sizin temizlik malzemeleriniz kullanılıyor ve bir öğlen yemeğini ev sahibi ikrâm ediyor. Dilerseniz temizlik malzemelerini ve yemeği firmamızın karşıladığı fiyat seçeneklerimiz de mevcuttur.

Temizlik saat 09.00'da başlayıp 17.00'da bitiyor. 8 saatlik bu süre içinde bitmediği takdirde 40 dakika daha devam ediyor ve en geç 17.40'ta bitiyor.

Günlük ev temizliğine ek olarak duvar silme, koltuk silme, dolap içlerini silme, cambalkon (camekan) camlarını silme gibi ek temizlik hizmetleri istediğinizde gönderdiğimiz personel sayısı artacaktır.

İki temizlik personeli 700 TL, üç temizlik personeli 1000 TL olarak ücretlendirilmektedir. 

Ev Temizliği Detaylı Bilgi

Doğu Temizlik, Diyarbakır Temizlik Şirketleri
Doğu Temizlik Kısa Tanıtım Filmi
 

Diyarbakır İnşaat (Tadilat) Sonrası Temizlik Fiyatları

 

İnşaat ve tadilat (yeni ev) temizliklerinde sadece anahtarı bırakmanız yeterli. Personellerimiz inşaat temizliklerinde deneyimli olduğundan başlarında durmanıza gerek olmuyor. Örneğin anahtarı güvenliğe bırakabilirsiniz, biz anahtarı alıp temizlik bitince size haber veriyoruz. Kontrollerinizi yapıp anahtarı teslim aldıktan sonra ödemeyi yapabilirsiniz. 

Diyarbakır inşaat sonrası temizliklerde müşterimizle telefonda görüştükten sonra net bir fiyat vermek doğru daha doğru olur. Fakat fikir vermesi açısından genel hatlarıyla inşaat- tadilat sonrası temizlik fiyatları:

2+1 evlerde her şey dahil 1500 TL
3+1 evlerde her şey dahil 2000 TL
4+1 evlerde her şey dahil 3000 TL - 4000 TL
Daha büyük evler için fiyat alınız.

Daha büyük evlerde evin büyüklüğüne göre gönderilecek personel sayısı ve fiyat belirlenir.

Sıfır daire temizliklerinde her şey (temizlik malzemeleri ve personellerin yemeği gibi bütün ihtiyaçlar) firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 

İnşaat Sonrası Temizlik Detaylı Bilgi

Diyarbakır Boş Ev Temizlik Fiyatları

Boş ev temizliği ile inşaat sonrası yani sıfır daire temizliği genellikle karıştırılmaktadır. Boş ev temizliği, daha önce oturulmuş, taşınan birinin yerine sizin yerleşeceğiniz zaman alacağınız temizliklerdir. Sıfır daire temizlikleri, inşaat sonrası temizlik olarak adlandırılmaktadır.

Boş ev temizliklerinde personellerin başında beklemeniz gerekmez. Anahtarı güvenliğe bırakmanız yeterli. Temizlik bittikten sonra sizi arıyoruz, kontrollerinizi yaptıktan sonra ödeme yapabilirsiniz.

Boş ev temizlik fiyatlarımız
2+1 evlerde her şey dahil 
100 m² ye kadar 900 TL
3+1 ve 4+1 evlerde her şey dahil
150 m² ye kadar 1000 TL
150 m² - 175 m² ye kadar 1100 TL
175 m² - 200 m² ye kadar 1300 TL

Boş daire temizliklerinde temizlik malzemeleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Yemek dâhil olursa her personel için 50 TL eklenmektedir. Daha büyük evler için fiyat alınız...

Diyarbakır Ofis - İşyeri Temizlik Fiyatları

İşyeri temizlik ücretlerimiz ev temizliği ücretleri referans alınarak oluşturulur. Temizlenecek ofis ev tipiyse oda sayısına göre, değilse metrekaresine göre gönderilecek temizlikçi sayısı ve ücreti belirlenir.

Ofis temizliklerinde temizlik malzemeleri, personellerin yemeği firmamız tarafından karşılanıyor. Fakat temizlik malzemelerini ve yemeği sizin karşıladığınız, sadece temizlik personellerini gönderdiğimiz seçeneğimiz de mevcuttur.

Ofis Temizliği Detaylı Bilgi

Diyarbakır Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları

Diyarbakır dış cephe temizlik fiyatları temizlenecek yüzeye ve büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat almak için lütfen irtibata geçiniz.

Diyarbakır’da aradığınız temizlik şirketini bulduğunuzu ispatlamamıza lütfen izin verin.

Uzman bir ekibimiz ve sürekli güncel tuttuğumuz makinelerimiz var. Fakat en çok övündüğümüz özelliklerimiz bunlar değil. Ücretsiz telafi temizliği ile sizi güvence altında tutacak önlemlere sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

Lütfen sayfayı aşağı kaydırın.

Doğu Temizlik Şirketi Ücretsiz telafi temizliği güvencesi 

Memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Temizlikten memnun kalmadığınız takdirde ücretsiz telafi temizliğine yeni bir personel gönderiyoruz.
Ücretsiz telafi temizliği süreci şöyle işliyor: Temizlikten sonra görüştüğümüz müşterimizin bir şikâyeti varsa hemen değerlendirmeye alıp şikâyetini not ediyoruz. Personelimizden kaynaklı bir memnuniyetsizlik varsa yeni bir çalışanımızı yarım gün ücretsiz bir şekilde gönderiyoruz. Telafi temizliğinden yararlanma süresi 48 saattir. Yani 48 saat içinde bize geri dönüş yapabilir, telafi temizliği talep edebilirsiniz.
Bu güvence bazı suiistimallere açık olmasına rağmen personellerimizden kaynaklanan bir olumsuzluk varsa bunu mutlaka ücretsiz bir şekilde telafi ediyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

 İyi bir temizlik şirketinin uzman bir ekibi olmalı 

Doğu Temizlik Şirketi’nde çalışan her personelin mesleği temizliktir. Temizliğin her alanında çalışmış, temizlik eğitimi ve müşteri iletişim eğitimlerini almış bir uzman bir ekibiz.
Her personelimizi ve verdiği hizmeti yakından takip ediyoruz. Yapılan temizliklerden sonra bütün müşterimizle mutlaka görüşüyoruz. Müşterilerimizin memnuniyet bildirimlerini kaydeden bir sistem kullanıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti arttıkça çalışanlarımızın aldığı prim de artıyor. Bu sayede özverili çalışmalarının karşılığını alan bir ekiple her türlü zorluğun üstesinden geliyoruz.

Doğu Temizlik Şirketi Hakkında

Her ihtiyaca cevap verebilen bir temizlik şirketiyiz

Tamamen endüstriyel temizlik makinelerimizle her alanda temizlik ihtiyacınızı anında karşılıyoruz. Örneğin küçük bir eviniz var ve düzenli yarım gün temizlik hizmeti almak istiyorsunuz. Talebinizi en uygun fiyata ve nitelikli bir şekilde karşılıyoruz.
Koltuk Yıkama hizmeti almak istiyorsanız Diyarbakır’da kullanılan en profesyonel makine ve donanım ile hizmetinizdeyiz.
İlaçlama hizmetine ihtiyacınız varsa çevre ve insan sağlığına dost kimyasallarımızla her alana uygun ilaçlama hizmetini firma güvencesiyle vermekteyiz.
Ev Temizliği, Villa Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Ofis Temizliği, İş Yeri Temizliği, Boş Daire Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Su Deposu Temizliği gibi hizmetleri Doğu Temizlik Şirketi güvencesiyle alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

diyarbakır temizlik firmaları

Temizlik Firmalarına Sıkça Sorulan Sorular 

  • Temizlik Şirketlerinden fatura alabilir miyiz?

Doğu Temizlik Şirketi kurumsal bir firmadır. Bütün hizmetlerimiz karşılığında fatura alabilirsiniz. Aldığınız hizmetin fatura tutarı ne kadar olursa olsun fatura kesebiliyoruz.

  • Boş ev temizliklerinde temizlik malzemelerini kim karşılıyor?

Boş ev ve inşaat sonrası temizlik bütün temizlik malzemelerinin ve personellerimizin yemeği vs. her şeyi bizim karşıladığımız temizliklerdir. Sizin anahtarı bırakmanız yeterli oluyor. Tavan haricinde her yeri temizleyen çalışanlarımızın işi bitince size haber veriyoruz. Kontrollerinizi yaparken memnun kalmadığınız bir yer varsa personellerimiz anında müdahale ediyor.

  • Temizlik personelleri sigortalı mıdır?

Bütün personellerimizin günlük sigortaları düzenli olarak yapılmaktadır. Ev temizlik personellerinin sigortalarını müşterilerimiz e-devlet üzerinden kolaylıkla yapmaktadırlar, ev temizliği dışındakileri ise biz yapmaktayız.

  • Temizlik şirketinden gelen personele ütü de yaptırabilir miyim?

Siparişinizi oluştururken ütü de yapılacağını bildirirseniz ütü yapabilen bir personel göndeririz. Temizlikten sonra ütüleriniz de yapılır.

  • Temizlik siparişi için ne zaman randevu almalıyım?

Genellikle bir gün önceden randevu almanız yeterli oluyor. Bayram gibi yoğunluğun fazla olduğu zamanlarda erken randevu almanızı öneriyoruz.

  • Temizlikten memnun kalmazsam?

Temizlik firmaları ile olumsuz deneyim yaşamış müşterilerimizden en sık aldığımız sorulardan biri de budur. Şikayet alan personellerle çalışmayı kesiyor, sonraki randevularınızda aynı personelleri göndermiyoruz.

  • Gelen temizlik personelinden memnun kalırsam hep aynı kişiyi gönderebilir misiniz?

Kullandığımız temizlik şirketi programı aracılığıyla müşterimizin personelimizden memnun kalma oranını görebiliyoruz. Memnun kaldığınız personelleri sürekli olarak gönderebiliyoruz.

  • Ödemeyi ne zaman ve kime yapıyoruz?

Ödemeyi temizlik bittikten sonra temizliği yapan arkadaşlara yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Doğu Temizlik Diyarbakır Temizlik Şirketi Yönetim Modeli 

Doğu Temizlik Diyarbakır'da birçok temizlik hizmetini aynı anda veren bir şirkettir. Bu nedenle yönetim mekanizmasının iyi çalışması gerekmektedir. Bütün hizmetlerimizin en iyi şekilde çalışabilmesi için her dört departman ve her birinden sorumlu bir yönetici bulunmaktadır.
- Halkla İlişkiler Sorumlusu
- Saha Çalışmaları Sorumlusu
- Personel Müdürü
- Araştırma Geliştirme Sorumlusu
Diyarbakır temizlik şirketinin her bölümü birbirinden bağımsız çalışmakla beraber yoğun bir iletişim ve etkileşim halindedir.
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen şirket, bunun en önemli aşamasının personel memnuniyeti ve denetiminden geçtiğinin bilincindedir. Verdiği emeğin karşılığını göreceğini bilen personeller işlerini huzurla yapmakta bu da yapılan temizliğe yansımaktadır.
Her gün onlarca temizlik hizmetinin verileri kayıt altına alınmakta, bu veriler ışığında şirketin eylem planı çizilmektedir.

Doğu Temizlik Yönetim Planı

Diyarbakır Temizlik Şirketi

Sosyal Medya

Yorumlar (22)

fikriye özaykan
fikriye özaykan,
20.08.2021 20:08:48

mrb lar bugün temizliğe gelen bayanlar gerçekten hem temiz hemde çok hızlı ve çok saygılı sürekli beğenmediğiniz bir yer olursa lütfen söyleyin tekrar yapalım dediler içinize sinsin dediler bayanların en çok sevdiği cümle bu olsa gerek emeği geçen herkese tşk ederim bir dahaki genel temizlikte görüşmek üzere iyi ki siz.

Yanıtla
selim tercal
selim tercal,
3.06.2021 16:23:31

Işlerinde çok iyiler. Gönül rahatlığı ile temizlik yaptırabilirsiniz.

Yanıtla
Fatma Kırmacı
Fatma Kırmacı,
7.04.2021 12:04:21

Çalışanlar güler yüzlü ve çok kibar. Evim tertemiz oldu sayenizde. Bu firma Diyarbakıra hediye gibi. Emekleriniz için teşekkürler

Yanıtla
Filiz kiytak
Filiz kiytak,
30.03.2021 18:10:40

Gerçektende işlerinde çok başarılılar ben koltuklarını yikattim bekledigimdende temiz geldi

Yanıtla
Beyza Kahveci
Beyza Kahveci,
27.03.2021 12:29:41

Diyarbakır en iyi temizlik şirketi başarılarınızin devamını diliyorum 💯

Yanıtla
Azra İrem
Azra İrem ,
26.03.2021 23:28:42

Diyarbakır da temizlik şirketi olarak gönlünüz rahat bir şekilde bu şirketi tercih edebilirsiniz.

Yanıtla
Akif sert
Akif sert,
24.03.2021 14:29:50

Boş ev temizliği aldım. İki personel geldi. Başlarında duramadım anahtarı bırakıp çıktım. Gerçekten kendi evleri gibi temizlemişler. Böyle temizlik firmalarına ihtiyacımız var.

Yanıtla
Muhammet emir
Muhammet emir,
23.03.2021 18:53:08

Yaptıkları işte gerçekten beklenen hizmetin en üst düzeyinde bir hizmet vermekteler gayet memnun edici bir sistem ile çalışmakta lar

Yanıtla
Kürşat abalı
Kürşat abalı,
22.03.2021 14:20:06

Diyarbakırdaki evim gerçekten çok kötüydü çünkü fazla gitmiyordum Doğu temizliği çağırdım 3 kişilik ekiple geldiler evimi tanıyamadım çok kısa bi sürede temizlik süper her yer pırıl pırıl

Yanıtla
Ercan Yavuz
Ercan Yavuz,
22.03.2021 14:16:29

Diyarbakır ın en iyi en güvenilir şirketi bence sizlere çalışmalarınız için teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim

Yanıtla
Arzu Keskin
Arzu Keskin,
21.03.2021 22:23:10

Diyarbakır temizlik şirketi doğu temizlik gerçekten çok profesyonel çalışan bir şirket müşterilerien karşı çok nazikler ve çok iyi temizlik yapıyorlar herkese tavsiye ederim :

Yanıtla
Seecansema
Seecansema,
19.03.2021 00:15:43

Diyarbakira yakisan bence en iyi temizlik sirketlerinden birisiniz yapmis oldugunuz calismalarin titizligi her yerde belli oluyor...

Yanıtla
Alican Eroğlu
Alican Eroğlu,
19.03.2021 00:08:57

Diyarbakır temizlik firmaları arasında sizin kadar iyisi olduğunu hiç sanmam. Gerçekten tebrik ederim.

Yanıtla
Fatih cingöz
Fatih cingöz,
19.03.2021 00:07:57

Çok güzel temizliyorlar işlerini temiz ve hızlı yapıyorlar. gerçekten tebrik ederim elinize sağlık

Yanıtla
Tolga Akyüz
Tolga Akyüz,
18.03.2021 22:31:30

Diyarbakır temizlik firması gerçekten çoğu firamadan daha iyi ve her yeri en güzel şekilde hizmet vermek için temizliyorlar

Yanıtla
Sinem Kotal
Sinem Kotal,
18.03.2021 22:31:16

Ofisim icin hizmet aldim cok titizler ve herseyden once islerini severek yapiyorlar cok memnun kaldim tesekkur ederim.

Yanıtla
Tekin
Tekin ,
18.03.2021 22:30:38

Diclekentte iş yerimizin tadilat sonrası temizliği için Doğu temizliği çağırdık. Bizi hiç uğraştırmadan her şeyi hallettiler pırıl pırıl teslim ettiler.

Yanıtla
Tuğba Bozkurt
Tuğba Bozkurt ,
18.03.2021 22:23:32

Çok sağ olun inşaat sonrası temizlik derdinden kazasız belasız kurtardınız bizi

Yanıtla
Özdal ekinci
Özdal ekinci,
7.03.2021 21:47:07

Dİyarbakır temizlik şirketi doğunun hertürlü ev ofis işyeri vb. Temizliklerindeki doğru adresi. Bu zamanda şaşmayın pişman olmayın doğu temizliği seçin ..

Yanıtla
Doğu Temizlik Şirketi
Doğu Temizlik Şirketi,
7.03.2021 21:58:52

Diyarbakıra layık bir temizlik şirketi olmak için çalışıyoruz. Çok sağ olun...

Yanıtla
Samet altintop
Samet altintop,
7.03.2021 21:45:03

Diyarbakirin en iyi temizlik sirketi evim tertemiz oldu harikasiniz

Yanıtla
Doğu Temizlik Şirketi
Doğu Temizlik Şirketi,
18.03.2021 16:46:08

Çok teşekkür ederiz Samet Bey güle güle oturun...

Yanıtla

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)