Diyarbakır Villa Temizliği | Doğu Temizlik bizi takip edin, instagram
Villa Temizliği

Villa Temizliği

Firmamız; tecrübeli temizlik personelleri ile villanızda, temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni gösterir. Kırılabilecek, çizilebilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemesine özenle dikkat edip, sizlere kaliteli, temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır. Deneyimli personellerimiz ve kullandığımız malzemelerin kalitesi sayesinde her ayrıntı en ince noktasına kadar temizlenmektedir.

Villalar büyük yapılar olduğu için,  Diyarbakır villa temizliği için bir kişilik hizmet vermek temizliğin bir gün içerisinde bitirilmesi için yeterli değildir. O yüzden villa tipi konutların temizliğinde villanın büyüklüğüne ve ihtiyaçlarına göre bir ekip gönderilir. Bu sayede temizlik hizmetinin bir gün içinde bitirilmesi sağlanmaktadır. Gönderilen ekip planlı bir çalışmayla sizlere gün sonunda tamamen temizlenmiş hijyenik bir ev bırakıyor. İster eşyalı, ister taşınmaya hazır villanızın tüm temizlik işlerini bize bırakabilirsiniz.

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

Hizmete Dâhil Olmayanlar

  • Can güvenliği sebebiyle yüksek bir katta iseniz camları dışarıdan temizlemek.
  • Ağırlığı 12 kg’dan fazla eşyaları taşımak.
  • Normalde ulaşılamayacak tehlikeli yerleri silmek.
  • Tehlikeli maddeleri temizlemek.

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)