AVM - Plaza Temizliği | Doğu Temizlik bizi takip edin, instagram
Diyarbakır AVM - Plaza Temizliği Artık Çok Kolay!

Diyarbakır AVM - Plaza Temizliği Artık Çok Kolay!

Doğu Temizlik Hizmetleri olarak Diyarbakır AVM (Alışveriş Merkezi) ve Plazalara temizlik ve sürekli temizlik personeli temini şeklinde hizmet vermekteyiz.

Alışveriş merkezi temizlik hizmetlerinde görev alacak her personelin tek tip kıyafeti ile, gerekli kurumsallık eğitimi aldıktan sonra görev sahasına çıkmaktadır. Alışveriş merkezi cam temizliğinde ise personellere gerekli iş güvenliği eğitimi verildikten sonra, işveren tarafına iş güvenliği sertifikası sunulduktan sonra görev sahasına çıkmasına izin verilmektedir. Yüksek cam temizliği görevi alacak her personelin, yüksekte çalışma sertifikası ile iş güvenliği eğitim sertifikası birlikte işverene sunulmaktadır.

Alışveriş merkezinde kullandığımız son teknoloji ile geliştirilen temizlik makinalarımız ile zamandan tasarruf edildiği gibi, maliyetlerden de ciddi tasarruflar edilmektedir.

AVM içerisinde bulunan tüm koridorların temizlenmesi, cilalanması, tuvalet, bebek bakım odaları ve idari katların temizliği uzman kadromuzla titizlikle yapılmaktadır. AVM içerisinde bulunan döner kapı temizliği, otopark temizliği, dış cephe cam temizliği, cam temizliği ve içerde bulunan cam balkonların temizliği yapılmaktadır.

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)