Diyarbakır Havuz Temizliği | Doğu Temizlik bizi takip edin, instagram
Diyarbakır Havuz Temizliği

Diyarbakır Havuz Temizliği

Havuz temizliği sağlığımız için çok önemli bir konudur. Ortak kullanım alanlarındaki havuzların temizliği ise en önemlisidir. Hijyenik temizliği ve bakımı periyodik olarak sağlanmayan havuzlar hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Profesyonel havuz temizliği ile sizin ve çocuklarınızın güvenle kullanabileceği havuzlarda yüzmek çok kolaydır. Birçok hastalıktan korunmak için uyulması gereken bazı kurallar vardır:

A. Öncelikle havuzun içi yosun tutmamalıdır. Zemini yosun tutmuş bir havuz bakımsızlığın en net göstergesidir.

B. Suyun dezenfektesinde fiziksel ve kimyasal olarak gerekli şartların sağlanamadığı yüzme havuzlarında insan sağlığı için pek çok risk ortaya çıkar. Bu nedenle yüzme havuzlarının günlük, haftalık ve aylık periyotlarla düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.

C. Mevcut havuz suyunun içeriği belirtilen zamanlarda düzenli olarak tetkik edilmeli ve çıkan sonuçlar tüm havuz kullanıcılarının kolayca görebileceği bir yerde paylaşılmalıdır.

D. Havuz suyunu temizlemek ve dezenfekte etmek için klor veya ozon gibi yardımcı kimyasallar kullanılabilir. Havuz suyunun temizlenmiş olduğunun bir göstergesi de suyun berrak olmasıdır. Havuz içerisindeki suyun düzenli olarak filtreden geçirmek gerekir. Kullanılan havuz filtresi sayesinde su, deri döküntüleri ve saç gibi artık maddelerden arındırılır.

E. Havuzdaki suyun kimyasallar ve filtre ile temizlenmesi uzun sureli bakımlar için yeterli değildir. Uyguladığımız bu bakımların yanı sıra havuz suyunuz belirli zamanlarla boşaltılması ve zemin temizleme işleminden sonra yeniden doldurulması gerekmektedir.

F. Havuz suyu filtresi günde iki kez kontrolden geçirilip ters yıkama yöntemi ile temiz hale getirilmelidir, kıl tutma filtresi ise haftada iki defa olmak üzere açılarak temizliği sağlanmalıdır.

Hijyenik, güvenilir ve profesyonel Havuz Bakım ve Temizliği hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)