Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizlik | Doğu Temizlik bizi takip edin, instagram
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Diyarbakır inşaat sonrası temizlik hizmeti kesinlikle profesyonellik gerektirir. Hizmet almadan önce inşaat ve tadilat sonrası temizliklerle ilgili bilmeniz gereken çok önemli noktalardan bahsedeceğiz. Hizmet almadan önce lütfen okuyun.

1- İnşaat sonrası temizliklerde personellerin profesyonel olması gerekir. Acemi ellerde en iyi ihtimalle istediğiniz gibi temizlenmemiş bir ev/iş yeri teslim alırsınız. Kötü ihtimalle ise yanlış kimyasal ve aletlerin kullanılması sonucu mülkünüze zarar gelir. Doğu Temizlik'te sadece deneyimli, mesleği temizlik olan çalışanlar bulunur. Yaşlı ya da çocuk yaşta personellerle çalışmayız. Temizlik ağır ve deneyim isteyen bir iştir, herkes yapamaz.

Eviniz/iş yeriniz Firma Güvencemiz altında

2- İnşaat sonrası temizliklerde alınan sonucun (yani temizliğin istenilen seviyede olmasının) en önemli etkenlerinden biri temizlenecek alanın (duvarlar, camlar, pimapenler, mermer ve fayanslar) yapımında kullanılan malzemenin kalitesidir. Temizlenecek alanın inşaatında kullanılan malzemeler ne kadar kalitesiz ise iyi bir temizlik elde etmek o kadar güçleşmektedir.

3- İnşaat sonrası temizliklerde temizlik personellerin başlarında durmanız gerekmez. Anahtarı bırakmanız yeterlidir. Temizlik bitince sizi arıyoruz. Kontrollerinizi yapıp teslim aldıktan sonra ödeme yapıyorsunuz.

Anahtarı bırakmanız yeterli

Neler Sağlıyoruz?

İnşaat sonrası ve sıfır daire temizlik işleyişimiz diğerlerinden çok farklıdır. İnşaat veya tadilat aşırı miktarda toz oluşturur. En aklınıza gelmedik yerlerde bile toz birikir. Bu yüzden ayrıntılı bir temizlik şarttır.

İnşaatın yarattığı kirlilik ve lekelerin çıkarılması özel kimyasallar, malzemeler ve ekip çalışması gerektiriyor. İyi bir organizasyon, doğru malzemelerin doğru yerlerde ve uygun şekilde kullanılması ve ne yaptığını bilen deneyimli personellerle sağlanabilmektedir. 

Gerekli tüm temizlik malzemeleriyle beraber istediğiniz gün gelip evinizi ya da ofisinizi oturmaya hazır hâle getiriyoruz.

Her alan için farklı ve spesifik bir ürün kullanılarak hijyenik temizlik sağlıyoruz.

  • Camların boya, silikon, harç ve etiketlerden arındırılması
  • Camlardaki boyaların jiletle kazınması, ardından tiner yardımıyla temizlenmesi
  • Duvarların baştan aşağı silinmesi
  • Lavabo ve banyo gibi alanlarda bulunan fayansların derz kalıntılarının tozunun alınması ve kireç sökücüyle temizlenmesi
  • Zemindeki kalıntıların zemine zarar vermeden temizlenmesi
  • Dolap, kapı, mutfak tezgahı gibi alanların içleri ve dışlarının dip bucak temizliği
  • Parkelerin ve ahşap yüzeylerin temizliğinde önce tozlarının alınması ve ardından özel ahşap temizleyiciler kullanılması gibi temizlik hizmetlerini uzman ekip ve ekipmanlarımızla sağlıyoruz.

Yoğun kirlilik ve tozların arındırılması birden fazla kez silme işlemi gerektirdiği için1+0, 1+1 ve 2+1 evler için 3 kişi, 3+1 evler için 4 kişilik ekip yönlendiriyoruz. Tüm ekipman ve kimyasallar Doğu Temizlik tarafından temin ediliyor.

Eğitim: Her temizlik personelinin yoğun bir eğitimden geçtiğini ilk deneyiminizden itibaren fark edeceksiniz.  İş ortaklığımız süresince de periyodik eğitimlerimiz devam ediyor.

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

Hizmete Neler Dâhil?

Camlar, çerçeveler, kapılar, duvarlar, mutfak, banyo ve zeminler detaylı olarak temizlenir. Temizlik ve hijyen konusunda eğitimli temizlik personelleri inşaat sonrası biriken toz, kalıntı, harç ve boyalardan evi arındırır.

Hizmete Dâhil Olmayanlar

  • Ağırlığı 12 kg’dan fazla eşyaları taşımak.
  • Normalde ulaşılamayacak tehlikeli yerleri silmek.
  • Tehlikeli maddeleri temizlemek.

 

Sosyal Medya

Yorumlar (2)

Doğu Temizlik Şirketi
Doğu Temizlik Şirketi,
20.06.2019 23:33:20

Merhaba Abdullah Bey önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir. Ofisinizde hayırlı işler diler teşekkür ederiz.

Yanıtla
Abdullah R.
Abdullah R.,
20.06.2019 18:48:22

Merhabalar geçenlerde ofisimizi tadilat ettirdik hali ile her yer berbat oldu. Diyarbakır Doğu Temizlik Şirketini aradık ve temizlik hizmeti aldık. Gerçekten tüm ekip işinde titiz ve profesyonel. Kesinlikle tavsiye ederim, herkese teşekkürler.

Yanıtla

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)