Otel Temizliği | Doğu Temizlik bizi takip edin, instagram
Otel Temizliği

Otel Temizliği

Diyarbakır’da temizlik hizmeti konusunda her anlamda hizmet veren firmamız otel temizliği konusunda da diğer alanlarda gösterdiği titizliği göstermektedir. Bu hizmet kapsamında son derece detaylı bir çalışma gerçekleştiren personellerimiz Diyarbakır otel temizliği konusunda büyük bir titizlik göstermektedir.

Diyarbakır’da turizmin gelişmesiyle birlikte otellere rağbet de artmaktadır. Bir müşterinin bir oteli ikinci defa tercih etmesinin en büyük nedeninin bu otelin son derece temiz ve düzenli bir mekân olması olmalıdır. Bu otellerde sadece lobinin değil arka planda bulunan mutfak ve lavabo kısımlarının da son derece temiz olmasına özen gösterilmelidir.

Otel Temizliği Konusunda Uzman Kadro

Otel temizlikleri son derece profesyonellik isteyen temizliklerdir. Bu konuda son derece iyi şekillerde hizmet veren personellerimiz otel odalarının camlarından döşeme temizliklerine varana kadar son derece titiz bir çalışma gerçekleştirmektedirler. Otel temizliği oldukça ince ayrıntıları olan bir temizlik türüdür. Otel temizliklerinde her zaman müşterilerin memnuniyetini ön planda tutmaya çalışmaktayız.

Temizlik konusunda profesyonel insanlarla çalışmaktayız. Öncelikle bir temizlik işi gerçekleştirilmeden önce hangi temizlik ürünlerinin kullanılması gerektiğine karar verilmektedir. Bu ürünlerin kokularının müşterilerinizi rahatsız etmeyecek şekilde kaliteli ürünlerden seçilmesi son derece önemli bir detaydır. Hizmet veren personellerimizin son derece dikkatli olmasına ve otel eşyalarının zarar görmemesine dikkat edilmektedir. Firma çalışanlarımız temizlik konusunda farklı fikirler üretebilen ve otelinizdeki her türlü temizliği ince ayrıntılarına kadar gerçekleştiren profesyonel insanlardan oluşmaktadır.

Eğitim: Her temizlik personelinin yoğun bir eğitimden geçtiğini ilk deneyiminizden itibaren fark edeceksiniz.  İş ortaklığımız süresince de periyodik eğitimlerimiz devam ediyor.

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

 

Sosyal Medya

Yorumlar (1)

Azra Cin
Azra Cin,
30.11.2020 15:29:19

Merhaba ben daha önce çalıştım temizlik işi arıyorum otel işi olsun

Yanıtla

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)