Diyarbakır Su Deposu Temizliği (2023 Güncel Fiyatlar)
Diyarbakır Su Deposu Temizliği - 2023 Güncel Fiyatlar

Diyarbakır Su Deposu Temizliği - 2023 Güncel Fiyatlar

Diyarbakır'da su depolarımızı yılda en az bir kere temizletmeliyiz. DİSKİ’nin içilebilir nitelikte olarak bizlere kadar ulaştırdığı su, su depolarımızda kirlenebilmektedir.

Diyarbakır Su Deposu Temizliği Nasıl Yapılır?

Diyarbakır su deposu temizleme hizmetini apartman, site, kurum ve kuruluşlara vermekteyiz. Su deposu temizliği yılda bir kez yapılmalıdır. Yapılmadığı takdirde virüsler ve bakteriler, tifo, sarılık ve kolera gibi hastalıkların tehdidi altına girmektedir. Uzun süre temizlenmeyen içme suyu deposu çamur ve paslarla kirlenmektedir. Su tankı deposu temizliği de benzer riskler altında olduğu için su tankları da yılda bir kez temizlenmelidir.
Su deposu temizlik hizmetinden önce depo dinamo aracılığıyla boşaltılır. Alanında uzman temizlik personeli depoya girer ve her yeri çamur ve pislikten arındırır.

Kullanılan ekipmanlar tek kullanımlık olup temizlik malzemeleri Sağlık Bakanlığı Onaylıdır.

Deponun temizlik ve dezenfekte çalışmasını aynı gün içerisinde uzman personelimiz tamamlar. Su depolarının temizlik ve dezenfekte işlemi tamamlandıktan sonra ekibimiz eksiklikler ve yapılması gerekli izolasyon, boya, su kaçağı vs. işlemleri müşterilerimize bildirir.

Diyarbakır Su Deposu Temizliği Fiyatları

Su Deposu Temizlik Fiyatları: 600 TL - 900 TL 

Depo temizlik fiyatları deponun büyüklüğüne ve cinsine göre değişmektedir. Deponuzun büyüklüğü bilgisini verdiğiniz takdirde firmamızdan fiyat alabilirsiniz. En iyi temizliği en uygun fiyata vereceğimizi garanti ediyoruz.

Kayapınar su deposu temizliği ve Diclekent su deposu temizliği hizmetleri de vermekteyiz.

BAKIM VE DEZENFEKTESİ YAPILMAYAN SU DEPOLARI TEHLİKE SAÇIYOR

Bakım ve dezenfekte çalışmalarıyla ilgili Diyarbakakır Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü de yoğun çalışmalar yapmaktadır. Diyarbakır su deposu temizlik ve onarım  yakın zamanda gerçekleştirdikleri depo temizlik çalışmalarından biridir. Genel depoların temizlik ve bakım işlerini DİSKİ yaparken özel ve nispeten küçük su deposu temizliği hizmeti için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Güvenli bir kapağı olmayan ve uzun süre kullanılmayıp genellikle binaların alt katında olduğu için varlığı unutularak temizlik ve dezenfektesi yapılmayan su depoları, insan sağlığı açısından tehlike saçmaktadır. Yaptığımız çalışmalar sırasında hayati önem arz eden suyun, kapağı açık bir şekilde, güvenli olmayan, sağlıksız ortamlarda depolandığı; depolarda pas, kum, balçık gibi insan sağlığına zararlı atıklarla dolduğu tespit edilmiştir. İhmali halinde sağlığımızı tehdit edecebilecek bakım işleri için yanınızdayız.

Diyarbakır su deposu temizlik hizmeti almak için lütfen iletişime geçin.

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)