Diyarbakır Ofis Temizliği | Doğu Temizlik bizi takip edin, instagram
Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Diyarbakır Ofis temizliği çalışanlarımız ve gelen konuklarınız için önemli bir detay olup, hijyenik bir ortamda çalışabilmek için doğru temizlik firmaları ile çalışmanız gerekmektedir.

Firmamız Ofis temizliği hizmetini verirken sizlerin öncelikle sağlığınızı düşünerek ürün seçimlerimizi de dikkatli yapmaktayız. Ofisinizi temizlerken kullanacağımız çeşitli temizlik malzemeleri alerji durumlarında reaksiyona sebebiyet vermeyen, tam anlamıyla hijyen sağlayan ürünlerden oluşmaktadır. Personelimiz hangi ürünü hangi miktarda kullanması konusunda bilgilendirerek hem kendi çalışanlarımızın hem de sizlerin sağlığını ön planda tutmaktayız. Ayrıca kullandığımız ekipmanlar konusunda da titiz davranıyor ve tamamen hijyenik olmalarına dikkat ediyoruz.

Neden Biz?

Ofis temizliği hizmeti vermekte olduğumuz firmalara ihtiyaçlarına yönelik her türlü hizmeti sağlamaktayız. Günlük temizlik ve belli periyotlarda yapılan genel temizlik için sizlerin çalışma saatlerine uygun olarak organize etmekte ve iş akışınızı etkilememekteyiz. Günlük yapılan rutin Ofis Temizliği işleriniz için sabit bir eleman ile çalışmanızı sağlayarak, genel temizlik talebiniz bulunduğunda da mesai saatleriniz haricinde profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile gelerek kısa sürede ofis temizliği hizmetimizi vermekteyiz.

Ayrıca personelimizin seçimlerinde dürüstlükleri de ön planda tutularak sizlerin işyerinizi herhangi bir maddi veya manevi zarara uğratmamaları hususunda uyarıyor ve belli yaptırımlar uyguluyoruz. Böylelikle istemeyen olaylar yaşanmıyor ve sizlerin güvenini sarsacak bir durum oluşmasını engelliyoruz.

Amacımız:

Bizler için sizlerin sağlığı ve güveni her zaman önemli. Sizlerden gelen talepleri karşılamak için ekipmanlarımız ve güvenilir personelimiz ile hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bizlere ulaşmanız ve taleplerinizi iletmeniz yeterli. Sizlerin uygun gün ve saatlerinde Ofis Temizliği için gereken organizasyonu yapıyoruz.

Diyarbakır'da ofis ve bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir. Temizlik Firmamız profesyonel ekibi bu tekniklerin hepsine sahiptir. Ofis Temizliği Büro ve işyerlerinizin temizliğini özenle ve profesyonelce istenilen periyotlarda ve zamanlarda yapmaktayız.

Uygun temizlik malzemeleri kullanılarak evraklarınız ve büro ekipmanlarınız hiçbir şekilde zarar verilmez. Çalışma alanınız temiz, rahat ve hijyene uygun olmasını sağlamaktayız.

Eğitim: Her temizlik personelinin yoğun bir eğitimden geçtiğini ilk deneyiminizden itibaren fark edeceksiniz.  İş ortaklığımız süresince de periyodik eğitimlerimiz devam ediyor.

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

Sosyal Medya

Yorumlar (1)

Fatih G.
Fatih G.,
20.06.2019 18:52:06

Herkese merhabalar Diyarbakırdaki ofisimizde bütçeden temizlik personeli barındıramıyoruz bizde Doğu Temizlik Şirketini aradık ve düzenli olarak hizmet alıyoruz. Şirketin müşteri memnuniyeti ve personelin titizliğini çok beğendim açıkçası.

Yanıtla

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)