Tel / Whatsapp
0506 292 58 06
Medya Mah. Tekel Cad. 184. Sk.
Kayapınar / Diyarbakır
Diyarbakır Koltuk Yıkama

Diyarbakır Koltuk Yıkama

Diyarbakır koltuk yıkama hizmetini profesyonel olarak veren Doğu Temizlik Şirketleri, koltuk temizleme işini uzman kadrosu ve son teknolojinin kullanıldığı ekipmanlarla gerçekleştirmektedir.

Bizden alacağınız hizmet firmamızın 15 Günlük Garantisi altındadır.

Isıtma sistemi ve yüksek emiş güçlü vakum teknolojisiyle koltuklarınızı derinlemesine temizliyoruz.

Kahve, çay, meyve suyu, tükenmez kalem, kan lekelerinden eser kalmıyor.

Diyarbakır Koltuk Yıkama Fiyatları

diyarbakır koltuk yıkama6 Kişilik Koltuk Yıkama Fiyatı: 120 TL
diyarbakır koltuk yıkama6 Kişilik Minderli Koltuk Yıkama Fiyatı: 150 TL
diyarbakır sandalye yıkamaSandalye Yıkama Fiyatı: 10 TL
diyarbakır yatak yıkama Tek Kişilik Yatak-Baza Yıkama Fiyatı: 75 TL
diyarbakır yatak yıkama Çift Kişilik Yatak-Baza Yıkama Fiyatı: 100 TL
diyarbakır yerinde halı yıkamaYerinde Halı Yıkama Fiyatı: m 6 TL
diyarbakır araba koltuğu yıkamaAraç Koltuğu ve Döşeme Yıkama Fiyatı: Araç büyüklüğüne göre fiyat verilir.

Tüm cihazlarımız tamamen endüstriyeldir.

diyarbakır yatak yıkama

Diyarbakır koltuk yıkama firmaları arasında Doğu Temizlik müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmakta, fiyatları ise verilen hizmetin kalitesine oranla düşük tutmaktadır. Diyarbakır Temizlik Şirketleri hizmet politikası olarak mutlaka eğitimli ve deneyimli personellerle çalışmaktadır.
Yatak gibi günümüzün önemli bir bölümünü savunmasız bir şekilde geçirdiğimiz alanların temizliği daha bir özen istemektedir. Diyarbakır yatak yıkama hizmetini büyük bir hassasiyetle vermekteyiz. Kullandığımız makineler yüksek vakum gücüne sahip, profesyonel makineler olup her türlü lekeyi çıkarabilecek anti bakteriyel deterjanlardan oluşmaktadır. Yerinde yatak yıkama hizmetinin en önemli noktası temizliğin yüzeysel değil derinlemesine olmasıdır.

Diyarbakır koltuk yıkama fiyatları temizlik şirketimizin verdiği hizmetin niteliği ve kullanılan malzemelerin kalitesiyle ölçüldüğünde çok uygun tutulmaktadır. Koltuk yıkama şirketlerinden fiyat almanın en sağlıklı yollarından biri de koltukların fotoğraflarını çekip göndermektir. Çünkü her koltuğun kumaşının yapısı, büyüklüğü, kirliliği aynı olmadığı için daha isabetli fiyat almak için en güvenli yol budur.

İş yerinde veya evde koltuk yıkama şirketleri aynı zamanda yerinde halı yıkama ve evde yatak yıkama hizmeti de vermektedir. Ev temizlik şirketlerini araştırırken gösterilen hassasiyetin daha fazlasını koltuk yıkama hizmeti alırken de gösterilmesi gerekmektedir.diyarbakır koltuk yıkama

Alacağınız hizmetin kalitesini belirleyen üç önemli değişken bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi kullanılan makinenin gücüdür. Güçlü bir makine derinlemesine koltuk, halı veya yatak temizliği sağlarken zayıf bir makine ancak yüzeysel temizlik sağlayabilmektedir. Diğer önemli nokta ise makineyi kullanmaktaki ustalıktır. Makineyi kullanan personel ne kadar uzman ise temizlikten o kadar verim alınabilmektedir. Özellikle koltuk yıkama fiyat listelerini değerlendirirken temizliği yapacak personelin uzmanlığına çok dikkat edilmelidir. Koltukların her kıvrımının ve detayının temizlenmesi uzmanlık istemektedir.

Son olarak kullanılan temizlik malzemelerinin niteliği büyük önem taşımaktadır. Kullanılan malzeme hem güçlü bir temizleyici olmalı hem kullanılan alana zarar vermemeli hem de insan sağlığına ve çevreye zararlı kimyasallar içermemelidir.

Sosyal Medya

Yorumlar (2)

Doğu Temizlik Şirketi
Doğu Temizlik Şirketi,
27.5.2020 15:52:21

Merhaba Ramazan Bey bir takım koltuk yıkama fiyatı 120 TL

Yanıtla
ramazan aktepe
ramazan aktepe,
3.12.2019 15:46:10

Koltuk yıkama fiyatlarınız nedir ?

Yanıtla

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)
facebook