Diyarbakır Cami Temizliği | Cami Temizleme Şirketi bizi takip edin, instagram
Cami Temizliği

Cami Temizliği

Diyabakır cami temizliği oldukça oldukça titiz yapılmalıdır. Camiler insanların huzuru buldukları, maneviyata yöneldikleri, toplu olarak ibadet ettikleri, halılarla yakın temas içinde bulundukları alanlardır. Cemaatin ve imamların bulunduğu alanlar hijyen koşullarına uygun temizlenmelidir ki ibadet etmeye gelen vatandaşlar huzur içinde ibadet edip bulaşıcı hastalıklara yakalanmasınlar. Bunun sağlanması için camilerin düzemli olarak temizlenmesi gerekmektedir.

Camii temizliğinin hijyen kurallarına uygun olarak yapılması gerekmektedir. Bunun bireysel temizliklerle sağlamak maalesef mümkün değildir. Ulaşılması zor alanların, avizelerin temizlenmesi için profesyonel temizlik şirketlerine ihtiyaç vardır. Halıların temizlenmesi için ise prfesyonel halı yıkama makineleri ve deneyimli temizlik personelleri gerekmektedir.

Cami temizliğinde bir diğer önemli husus caminin tarihi dokusuna zarar verilmemesidir. Temizlik yapılırken kullanılan kimyasalların bilinçsiz ellerde bir faciaya sebep olabilir. Her temizlik malzemesinin doğru oranda ve doğru zemine uygulanması elzemdir. Bunu da ancak bir profesyonel temizlik şirketi sağlayabilmektedir.

Doğu Temizlik Şirketi cami temizliklerini alanında deneyimli perosnelleri ve profesyonel ekipmanlarıyla yapmaktadır. Cami temizliği hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

 

Eğitim: Her temizlik personelinin yoğun bir eğitimden geçtiğini ilk deneyiminizden itibaren fark edeceksiniz.  İş ortaklığımız süresince de periyodik eğitimlerimiz devam ediyor.

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

 

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)