Banka Temizliği | Doğu Temizlik bizi takip edin, instagram
Banka Temizliği

Banka Temizliği

Diyarbakır banka temizliği hizmetini tek seferlik temizlik, periyodik temizlik ve temizlik personeli temini şeklinde vermekteyiz. Banka temizliği için öncelikle yapılan keşif sonucuna  göre banka şubenize özel en uygun plan hazırlanmaktadır. Banka temizliğinde çalıştırılacak elemanların güvenilirlik ve tecrübe gibi özel koşullara sahip olması gerekmektedir. Bu şartlara sahip elemanların büro ve işyeri temizliğinde olduğu gibi banka temizlik hizmeti esnasında da diğer çalışanları rahatsız etmemeleri ve kendilerine ayrılan çalışma alanları dışına çıkmamaları en önemli husustur.

Kurumsal hizmet veren firmalar için detaylı ve gerçek bir temizlik daha bir önem kazanmaktadır. Kurumların imajı ve müşterilerin hoşnut olması açısından banka temizliklerinin profesyonel temizlikçiler ve temizlik şirketleriyle çalışarak yapılması gerekmektedir. Temizlenecek yüzey tipine ve kir tipine uygun temizlik malzemeleri ve temizlik yöntemleri uygulanmalıdır. Tadilat sonrası temizlikler, rutin temizlikler veya dış cephe temizlikleri şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Kurumsal temizliğe hazır uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Hizmet almak için lütfen iletişime geçin.

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)