Tel / Whatsapp
0506 292 58 06
Medya Mah. Tekel Cad. 184. Sk.
Kayapınar / Diyarbakır
Diyarbakır Dezenfeksiyon - Virüsten Arındırma - İlaçlama

Diyarbakır Dezenfeksiyon - Virüsten Arındırma - İlaçlama

Diyarbakır Dezenfeksiyon ve İlaçlama Hizmeti

Diyarbakır'da ev dezenfeksiyon ve işyeri dezenfeksiyon ihtiyacının artması nedeniyle dezenfekte hizmetini daha büyük profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla gerçekleştiriyoruz. Sağlık Bakanlığı Onaylı ortam dezenfektanlarıyla gerekli ilaçlamaları yapmaktayız.

Dezenfektanlarımız Etanol ve Sodyum hipoklorit esaslı olup  içeriğinde bulunan hidrojen peroksit ile ortamda bulunan virüs ve bakterileri yok etmektedir. (Diyarbakır'da dezenfekte edilen okul ve resmi kurumlarda kullanılan dezenfektanları kullanmaktayız.)

 

Diyarbakır dezenfeksiyon Şirketi Doğu Temizlik'ten ev ve işyeri ilaçlama işlemi için profesyonel yardım alabilirsiniz. Ortam dezenfeksiyon ve strelizasyon hizmetini ULV tekonlojisi ve püskürtme kullanılarak yapılmaktadır. İlaçlamada kullandığımız dezenfektanlar ise Diyarbakır Vali Gökhan Aydıner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından üretilip bütün okul ve kurumların dezenfektasyonunda kullanılmaktadır.

Dezenfekson hizmetine ise insanların bulunduğu her yerde ihtiyaç duyulmaktadır. Evler, işyerleri, lokantalar, AVM ve plazalar, apartmanlar, siteler, bankalar, bakımevleri, hamamlar ve camiler dezenfeksiyon ve ilaçlamaya en çok ihtiyaç duyan ortamlardır.

Diyarbakır ortam dezenfeksiyon hizmeti için lütfen iletişime geçiniz.

Yapılan işlem sonucunda var olan virüs, bakteri ve mikroplar yok edilmektedir. Ortam steril hale getirildikten sonra dışarıdan virüsün getirilme ihtimali olacağı için dezenfeksiyon işlemi belli aralıklarla tekrar edilmelidir.

 

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)
facebook