Diyarbakır İlaçlama Şirketi - Haşere İlaçlama Fiyatları - 2021 bizi takip edin, instagram
Diyarbakır İlaçlama

Diyarbakır İlaçlama

Diyarbakır ilaçlama firması ihtiyaçlarınıza anında cevap veriyor haşerelere karşı doğru ekipmanlarla müdahale ediyoruz. Kullandığımız ilaçlar size ve sevdiklerinize kesinlikle zarar vermemekle beraber haşerelerden en kısa sürede ve kesin sonuç alınacak şekilde kurtulmanızı sağlamaktadır.

İşletmelerin, evlerin, apartmanların, muayenehanelerin, kurumların ve bahçelerin ihtiyaçları farklı olmaktadır. Talepleri karşılamak ve her ihtiyaca uygun cevaplar verebilmek adına ilaçlama paketleri hazırladık. 

Sağlık Bakanlığı Onaylı

diyarbakır ilaçlama firması

Diyarbakır ilaçlama işlemlerini Sağlık Bakanlığı Onaylı ilaçlarla gerçekleştirmekteyiz. Çevreye ve insan sağlığına dost olan bu uygulama, haşereleri yok etmekte oldukça etkilidir.

Diyarbakır İlaçlama Fiyatları

İlaçlama fiyatları ilaçlanacak alanın genişliğine ve hangi haşere için ilaçlama yapılacağına göre değişkenlik göstermektedir. Fakat genel bir fikir fikir vermesi açısından ortalama olarak:

Site İlaçlama Fiyatı: 400 TL

Ev İlaçlama Fiyatı: 100 TL

Depo İlaçlama Fiyatı: 100 TL

Bahçe İlaçlama Fiyatı: Alanın büyüklüğüne göre fiyat verilmektedir.

Kesin fiyat bilgisi verebilmemiz için lütfen arayın.

Bismil ilaçlamaErgani İlaçlama ve Çınar İlaçlama hizmeti de vermekteyiz.

Diyarbakır Dezenfeksiyon Hizmeti

İlaçlama hizmetinin yanında dezenfeksiyon hizmeti de vermekteyiz.
Kullandımız dezenfektanlar "Ethanol" bazlı ve "Sodyum hipoklorit" bazlı olmak üzere iki çeşittir. Ethanol bazlı dezenfektanımız Worldchem markadır, sodyum hipoklorit dezenfektanımız ise VGA markadır.  (Diyarbakır'da bütün resmi kurumlar VGA marka dezenfektan kullanmaktadır. VGA dezenfektan Vali Gökhan Aydıner Lisesinde üretilmektedir.)

Dezenfeksiyon hizmetine insanların bulunduğu her yerde ihtiyaç duyulmaktadır. Evler, işyerleri, kafeler, lokantalar, AVM ve plazalar, apartmanlar, siteler, bankalar, bakımevleri, hamamlar ve camiler dezenfeksiyon ve ilaçlamaya en çok ihtiyaç duyan ortamlardır.

Diyarbakır İlaçlama Şirketi Doğu Temizlik'ten  ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemi için profesyonel yardım alabilirsiniz. Ortam dezenfeksiyon ve strelizasyon hizmetini ULV tekonlojisi ve püskürtme kullanılarak yapılmaktadır.

Diyarbakır ortam ilaçlama ve dezenfeksiyon  hizmeti için lütfen iletişime geçiniz.

diyarbakır ilaçlama

Yapılan işlem sonucunda var olan virüs, bakteri ve mikroplar yok edilmektedir. Ortam steril hale getirildikten sonra dışarıdan virüsün getirilme ihtimali olacağı için dezenfeksiyon işlemi belli aralıklarla tekrar edilmelidir.

 

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)