Tel / Whatsapp
0506 292 58 06
Medya Mah. Tekel Cad. 184. Sk.
Kayapınar / Diyarbakır
Diyarbakır Temizlik Şirketi Hizmeti

Diyarbakır Temizlik Şirketi Hizmeti

Diyarbakır’da aradığınız temizlik şirketini bulduğunuzu ispatlamamıza lütfen izin verin.

Uzman bir ekibimiz ve sürekli güncel tuttuğumuz makinelerimiz var. Fakat en çok övündüğümüz özelliklerimiz bunlar değil. Ücretsiz telafi temizliği ile sizi güvence altında tutacak önlemlere sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

Lütfen sayfayı aşağı kaydırın.

 İyi bir temizlik şirketinin uzman bir ekibi olmalı 

Doğu Temizlik Şirketi’nde çalışan her personelin mesleği “temizlik”tir. Temizliğin her alanında çalışmış, temizlik eğitimi ve müşteri iletişim eğitimlerini almış bir uzman bir ekibiz.
Her personelimizi ve verdiği hizmeti yakından takip ediyoruz. Yapılan temizliklerden sonra bütün müşterimizle mutlaka görüşüyoruz. Müşterilerimizin memnuniyet bildirimlerini kaydeden bir sistem kullanıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti arttıkça çalışanlarımızın aldığı prim de artıyor. Bu sayede özverili çalışmalarının karşılığını alan bir ekiple her türlü zorluğun üstesinden geliyoruz.
 Doğu Temizlik Şirketi Hakkında 

Doğu Temizlik Şirketi Ücretsiz telafi temizliği güvencesi 

Memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Temizlikten memnun kalmadığınız takdirde ücretsiz telafi temizliğine yeni bir personel gönderiyoruz.
Ücretsiz telafi temizliği süreci şöyle işliyor: Temizlikten sonra görüştüğümüz müşterimizin bir şikâyeti varsa hemen değerlendirmeye alıp şikâyetini not ediyoruz. Personelimizden kaynaklı bir memnuniyetsizlik varsa yeni bir çalışanımızı yarım gün ücretsiz bir şekilde gönderiyoruz. Telafi temizliğinden yararlanma süresi 48 saattir. Yani 48 saat içinde bize geri dönüş yapabilir, telafi temizliği talep edebilirsiniz.
Bu güvence bazı suiistimallere açık olmasına rağmen personellerimizden kaynaklanan bir olumsuzluk varsa bunu mutlaka ücretsiz bir şekilde telafi ediyoruz.
 Nasıl Temizliyoruz? 

Her ihtiyaca cevap verebilen bir temizlik şirketiyiz

Tamamen endüstriyel temizlik makinelerimizle her alanda temizlik ihtiyacınızı anında karşılıyoruz. Örneğin küçük bir eviniz var ve düzenli yarım gün temizlik hizmeti almak istiyorsunuz. Talebinizi en uygun fiyata ve nitelikli bir şekilde karşılıyoruz.
 Fiyat Listesi 
Koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız Diyarbakır’da kullanılan en profesyonel makine ve donanım ile hizmetinizdeyiz.
İlaçlama hizmetine ihtiyacınız varsa çevre ve insan sağlığına dost kimyasallarımızla her alana uygun ilaçlama hizmetini firma güvencesiyle vermekteyiz.
Ev Temizliği, Villa Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Ofis Temizliği, İş Yeri Temizliği, Boş Daire Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Su Deposu Temizliği gibi hizmetleri Doğu Temizlik Şirketi güvencesiyle alabilirsiniz.
 Hizmetlerimiz 

Temizlik Firmalarına Sıkça Sorulan Sorular 

  • Temizlik Şirketlerinden fatura alabilir miyiz?

Doğu Temizlik Şirketi kurumsal bir firmadır. Bütün hizmetlerimiz karşılığında fatura alabilirsiniz. Aldığınız hizmetin fatura tutarı ne kadar olursa olsun fatura kesebiliyoruz.

  • Boş ev temizliklerinde temizlik malzemelerini kim karşılıyor?

Boş ev ve inşaat sonrası temizlik bütün temizlik malzemelerinin ve personellerimizin yemeği vs. her şeyi bizim karşıladığımız temizliklerdir. Sizin anahtarı bırakmanız yeterli oluyor. Tavan haricinde her yeri temizleyen çalışanlarımızın işi bitince size haber veriyoruz. Kontrollerinizi yaparken memnun kalmadığınız bir yer varsa personellerimiz anında müdahale ediyor.

  • Temizlik personelleri sigortalı mıdır?

Bütün personellerimizin günlük sigortaları düzenli olarak yapılmaktadır. Ev temizlik personellerinin sigortalarını müşterilerimiz e-devlet üzerinden kolaylıkla yapmaktadırlar, ev temizliği dışındakileri ise biz yapmaktayız.

  • Temizlik şirketinden gelen personele ütü de yaptırabilir miyim?

Siparişinizi oluştururken ütü de yapılacağını bildirirseniz ütü yapabilen bir personel göndeririz. Temizlikten sonra ütüleriniz de yapılır.

  • Temizlik siparişi için ne zaman randevu almalıyım?

Genellikle bir gün önceden randevu almanız yeterli oluyor. Bayram gibi yoğunluğun fazla olduğu zamanlarda erken randevu almanızı öneriyoruz.

  • Temizlikten memnun kalmazsam?

Temizlik firmaları ile olumsuz deneyim yaşamış müşterilerimizden en sık aldığımız sorulardan biri de budur. Temizlikten memnun kalmazsanız ücretsiz telafi temizliği sunuyoruz.

  • Gelen temizlik personelinden memnun kalırsam hep aynı kişiyi gönderebilir misiniz?

Kullandığımız temizlik şirketi programı aracılığıyla müşterimizin personelimizden memnun kalma oranını görebiliyoruz. Çok memnun kaldığınız personelleri size gönderiyoruz.

  • Ödemeyi ne zaman ve kime yapıyoruz?

Ödemeyi temizlik bittikten sonra temizliği yapan arkadaşlara yapabilirsiniz.
 Sıkça Sorulan Sorular 

Doğu Temizlik Şirketi Yönetim Modeli 

Doğu Temizlik birçok temizlik hizmetini aynı anda veren bir şirkettir. Bu nedenle yönetim mekanizmasının iyi çalışması gerekmektedir. Bütün hizmetlerimizin en iyi şekilde çalışabilmesi için her dört departman ve her birinden sorumlu bir yönetici bulunmaktadır.
- Halkla İlişkiler Sorumlusu
- Saha Çalışmaları Sorumlusu
- Personel Müdürü
- Araştırma Geliştirme Sorumlusu
Temizlik şirketinin her bölümü birbirinden bağımsız çalışmakla beraber yoğun bir iletişim ve etkileşim halindedir.
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen şirket, bunun en önemli aşamasının personel memnuniyeti ve denetiminden geçtiğinin bilincindedir. Verdiği emeğin karşılığını göreceğini bilen personeller işlerini huzurla yapmakta bu da yapılan temizliğe yansımaktadır.
Her gün onlarca temizlik hizmetinin verileri kayıt altına alınmakta, bu veriler ışığında şirketin eylem planı çizilmektedir.
 Doğu Temizlik Yönetim Planı 

 

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)
facebook