Neden Doğu Temizlik'i Tercih etmelisiniz? bizi takip edin, instagram
Neden Doğu Temizlik?

Neden Doğu Temizlik?

Medeniyetler şehri Diyarbakır… Doğu Temizlik Şirketi olarka; şehrimize yakışan bir firma olmak için yaptığımız uzun soluklu hazırlıklar sonucunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Halkımızın en iyisini hak ettiğine inanarak evinizi/iş yerinizi kendi evimiz/iş yerimiz gibi benimseyip temizlik yapıyoruz. Hatalarımızı en asgari düzeye indirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Yine de bir memnuniyetsizlik söz konusu olması durumunda sorgusuz sualsiz hiçbir ücret talep etmeden hatamızı telafi ediyoruz. Personellerimizi sizden aldığımız geri bildirimlerle puanlıyor ve size en yüksek puanlı personelleri gönderiyoruz.

Eğitimli personellerimiz, teknolojik altyapımız ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızla hizmetinizdeyiz. 

Eğitim: Her temizlik personelinin yoğun bir eğitimden geçtiğini ilk deneyiminizden itibaren fark edeceksiniz. İş ortaklığımız süresince de periyodik eğitimlerimiz devam ediyor.
Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.
Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz telafi temizliğine gönderiyoruz.
Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor. Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.
Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.
Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.
Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.
İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

Sosyal Medya

Yorumlar (2)

Didem
Didem,
11.03.2020 15:41:09

Merhabalar doğu temizlik şirketi olarak size cok teşekkür ederim ilk defa çağırdım şirketten .Fatma hanım ve Esra hanım çok titiz ve işlerinde başarılılar . Çok teşekkür ederim .

Yanıtla
Doğu Temizlik Şirketi
Doğu Temizlik Şirketi,
14.03.2020 14:26:14

Memnun kalmanıza çok sevindik Didem Hanım. Diyarbakırda gözü kapalı güvenebileceğiniz bir temizlik şirketi olma gayretimiz hep sürüyor. Arkadaşlarımızın da ellerine sağlık...

Yanıtla

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)