Temizlik, Halı Yıkama, Koltuk Yıkama Hizmetleri
İzmir Hizmetler ve Fiyatlar

İzmir Hizmetler ve Fiyatlar

TEMİZLİK

Temizliğe Neler Dahil?

Almış olduğunuz temizlik hizmetinde neler yapılacağını ihtiyaçlarınıza göre sizler belirlemektesiniz. Randevu oluştururken belirttiğiniz yapılacak temizliklere göre personel sayısı ve fiyat belirlenmektedir.

Temizlik Malzemeleri ve Yemek Dâhil mi?

Aşağıda vermiş olduğumuz fiyatlar temizlik malzemeleri ve yemeğin sizin tarafınızdan karşılandığı durumlar için geçerlidir. Malzeme ve yemeğin bizim tarafından karşılanmasını isterseniz randevu alırken belirtmeniz yeterli.

Önemli Not: Aşağıda belirttiğimiz ev temizlik fiyatları genel bilgilendirme amaçlıdır. Net fiyatlandırmayı telefondan yapabiliyoruz.

Dolu Ev (Eşyalı) Temizlik Fiyatları

Bir Personel (Sadece 1+1 evlere) 700 TL
İki Personel 1200 TL
Üç Personel 1800 TL

Boş Ev (Eşyasız) Temizlik Fiyatları

1+1 evler her şey dâhil 1300₺
2+1 evler her şey dâhil 1500₺
3+1 evler her şey dâhil 2250₺
Daha büyük evler için fiyat alınız

Boş daire temizliklerinde temizlik malzemeleri ve yemek firmamız tarafından karşılanmaktadır. Dilerseniz temizlik malzemeleri ve yemeğin sizin tarafınızdan karşılandığı seçeneğimiz mevcuttur.

HALI YIKAMA

Halı yıkama hizmetini yılların deneyimi ile alanında uzmanlaşmış ustalarımız ve tam profesyonel halı yıkama makineleri ile sunmaktayız. Bornova Pınarbaşı'da bulunan fabrikamız İzmir'in birçok bölgesine servis imkânı sağlamaktadır.

Fiyatlar

Makine Halı 20 TL
Shaggy Halı 25 TL
Yün Halı 50 TL

Elyaf Yorgan 100 TL
Yün Yorgan 150 TL
Battaniye 80 TL
Overlok Metresi 40 TL
Store Perde Yıkama 35 TL
Zebra Perde Yıkama 35 TL

 

Halılarınız tesisimize gelir gelmez çırpma makinesinde tozlarından arındırılmaktadır. Tozu alınan halılar on iki fırçalı halı yıkama makinesinde halının cinsine göre otomatik olararak ayarlanıp yıkandıktan sonra halı sıkma makinesine geçmektedir. Sıkma işleminde halılar %98'e kadar kurumaktadır. Neredeyse kurumuş olan halılar direkt güneşe maruz kalmayacak şekilde mevsime göre kapalı veya yarı kapalı kurutma alanında askılarda kurumaya bırakılmaktadır. Kuruyan halılar havlarından (ince tüy)  arındırılması için hav makinesine alınmaktadır. Son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenen halılarınız teslimata hazır hale gelmiştir.

KOLTUK YIKAMA

Koltuk yıkama tecrübeli arkadaşlarımız tarafından son teknoloji makineler ve özel solüsyon ile yapılmaktadır.

Fiyatlar

Koltuk Takımı Yıkama 500 TL-700TL
Kanepe 200 TL
Yatak Yıkama 300 TL
Sandalye 30 TL

 

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)