50 Metrelik Yol Temizlik Şirketi bizi takip edin, instagram
50 Metrelik Yol Temizlik Şirketi

50 Metrelik Yol Temizlik Şirketi

50 Metrelik Yol Temizlik Şirketleri Grubu Doğu Temizlik, ev ve işyeri temizliği ihtiyaçlarınızı %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle sunuyor. Deneyimli, eğitimli ve güler yüzlü personellerimiz ve kaliteli temizlik ürünlerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. 50’lik Yol diye de anılan çevrede ve bütün Diyarbakır’da profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz.

Haftanın 7 günü hizmet veren 50 Mt Temizlik Firmasına günün istediğiniz saati sipariş vermek ya da detaylı bilgi almak için 0506 292 58 06 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

50 Metrelik Yol ev temizliği, herkes düzenli ve temiz bir evde yaşamak istemektedir. Fakat günün koşuşturmacası ve hayat şartları bunu her zaman mümkün kılmamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz ev ve boş daire temizliği ihtiyaçlarını 50 Metrelik Yol Temizlik Firmaları olarak yerine getirmekteyiz.

Ev temizliği hizmetimizi dilerseniz tam gün ya da bir temizlik ekibi şeklinde alabilirsiniz dilerseniz de yarım gün temizlik şeklinde alabilirsiniz. Tam gün temizlik hizmetimizde 09.00’da temizlik personelimiz evinizi temizlemeye başlar, akşam 17.00’a kadar temizlik sürer. Böylece geç gelen erken çıkan temizlikçilerle sorun yaşamaktan kurtulmuş olursunuz. Tam gün ev temizliği aldığınız takdirde temizlik personelimizden memnun kalmamanız halinde sorgusuz sualsiz ücretsiz telafi temizliğine yeni bir temizlikçi göndermekteyiz. Bunun yanında ev temizliği hizmetimizde kullanacağımız temizlik malzemelerini isterseniz biz getiriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz gereği getirdiğimiz malzemeler yüksek kaliteli malzemelerdir.

50 Metre yarım gün temizlik hizmetimizi günün istediğiniz saati alabilirsiniz. İstediğiniz saatte temizlik personelimiz gelir, 3.5 saat temizlik yapar. Pratik ve uygun fiyatlı temizlik arayan müşterilerimiz için çok kullanışlı bir hizmettir.

50 Metrelik Yol Ofis Temizliği, verdiğimiz hizmetler arasında oldukça talep görmektedir. 50 Metre ofis temizliği hizmetlerimizden bizce müşterilerimiz için en avantajlı olan seçenek düzenli ofis temizliği hizmetimizdir. Çünkü örneğin haftanın üç günü temizlik hizmeti almak hem ofis ve işyerinizin mis gibi olmasını sağlamakta hem de maaşlı temizlik elemanı çalıştırmaktan çok daha ekonomik olmaktadır.

50 Metrelik işyeri temizlik firmaları olarak işyeriniz detaylı temizliğe ihtiyaç duyduğunda da yanınızdayız. Alanında uzman temizlik personellerimiz organize bir çalışmayla işyerinizi bütün ayrıntılarıyla temizliyor size de temiz bir ofisin keyfini sürmek kalıyor. 50 Mt Temizlik Şirketi Doğu Temizlik’ten hizmet almak için lütfen iletişime geçin.

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)