Temizlik Şirketi Diyarbakır
Temizlik Şirketi Diyarbakır Doğu Temizlik

Temizlik Şirketi Diyarbakır Doğu Temizlik

Temizlik Şirketi Diyarbakır Doğu Temizlik kaliteli ve profesyonel temizlik anlayışıyla öne çıkan bir firmadır. Profesyonel personellerimizle alanımızda en iyi hizmeti sunmaktayız. Kullandığımız temizlik malzemeleri çevre ve insan sağlığına dost ürünlerden seçilmektedir. Hep daha iyisine ulaşma arzusuyla çalışmakta, kalite standartlarından taviz vermeden müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren esnek bir çalışma tarzını benimsemekteyiz. Diyarbakır temizlik şirketleri ile bizi ayıran başlıca özellikler şunlardır:


• Memnuniyet Garantisi
Her temizlikten sonra sizi arıyoruz ve geri bildirim alıyoruz. Memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine yeni bir personel gönderiyoruz.


• Dinamik ve Deneyimli Personel Kadrosu
Yapılan iş başvurularının yalnızca yaklaşık %5’i ile çalışmaya başlıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle personellerimizi puanlıyoruz. Sadece yüksek puanlı personellerle çalışmaya devam ediyoruz.


• Kalite Standartları
Doğu Temizlik’ten hizmet aldığınızda hizmet verene göre değişmeyen standart bir temizlik hizmeti alırsınız.  Personellerimiz nerede hangi temizliği yapacağı konusunda eğitilmişlerdir.


• Eğitimli Personeller
Diyarbakır Temizlik Firmaları Doğu Temizlik personellerinin tamamı düzenli olarak temizlik ve iş güvenliği konularında eğitim almaktadır. Alınan eğitimler sadece hangi temizliğin nerede yapılacağıyla ilgili değil, aynı zamanda genel davranış eğitimini de içerir.


• Hizmet Anlayışı
Müşteri odaklı çalışma anlayışıyla hizmet verip sektörün kalite standartlarını belirlemektedir.
Temizlik Şirketi Diyarbakır için vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyacı pozitif bir temizlik deneyimine dönüştürmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Aldığınız temizliğin kalitesini garanti altına almak için her müşterimize sunduğumuz ücretsiz telafi temizliği olanağından faydalanabilirsiniz.

Diyarabakır Merkez Temizlik Şirketleri Doğu Temizlik Diclekent-Metropol'de olup Diyarbakır merkez ve ilçelerine hizmet vermektedir. Sipariş vermek için web-sitemizde bulunan sipariş formunu kullanabilir ya da iletişim numaralarıyla irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)