Diyarbakır Gaziler Temizlik Şirketi bizi takip edin, instagram
Gaziler Temizlik Şirketi

Gaziler Temizlik Şirketi

Doğu Temizlik Diyarbakır Gaziler Temizlik Şirketleri olarak Gaziler semtinde ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği hizmetlerini profesyonel, titiz ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı yapmaktayız. Gaziler Temizlik Şirketi Doğu Temizlik tecrübeli ve eğitimli personelleri, kaliteli temizlik ürünleri, çözüm odaklı çalışma prensibi ve en iyi hizmeti en uygun fiyata sunma politikasıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Gaziler Ev Temizliği Şirketi, evlerimizin temiz olması hem sağlığımıza hem ruhumuza iyi gelir. Evinizi kendi evimiz gibi temizliyoruz. Size sadece arkanıza yaslanmak ve temizliğin keyfini çıkarmak kalıyor. Gaziler boş  ev temizliği, dolu ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği ve tadilat sonrası ev temizliği seçenekleriyle sunmaktayız. Dolu ev temizliğini müşterilerimizin taleplerine göre genel veya detaylı temizlik şeklinde yapmaktayız. Diğer ev temizliklerimizde ise dip köşe detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

Gaziler Ev Temizlik Firması olarak tam gün temizlik hizmetimizi 8 saat yapmaktayız. Sabah 09.00’da personelimiz temizliğe başlar, akşam 17.00’a kadar temizlik devam eder. Gaziler yarım gün temizlik ise 3.5 saat sürmektedir. Günün istediğiniz saati yarım gün temizlik hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Doğu Temizlik Gaziler Ofis Temizliği Firmaları, Ofis temizliği hizmetini periyodik veya tek seferlik olarak alabilirsiniz. Ofis temizliğini mesai saatlerinde talep edebileceğiniz gibi mesai saatleri sonrası için de isteyebilirsiniz. Gaziler işyeri temizliği büyük bir titizlikle gerçekleştirilmekte hem siz hem personelleriniz hem de müşterileriniz için kaliteli, ferah bir ortam yaratılmaktadır. Sipariş vermek ya da detaylı bilgi almak için lütfen arayın.

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)