Diyarbakır Metropol Temizlik Şirketi
Metropol Temizlik Şirketi

Metropol Temizlik Şirketi

Diyarbakır Metropol Temizlik Şirketi olarak ev ve işyerlerinize malzemeli ya da malzemesiz olarak haftanın 7 günü detaylı temizlik hizmeti veriyoruz. Doğu Temizlik Metropol Temizlik Şirketleri profesyonel ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla temizlik hizmeti vermekte, yapılan temizlikten memnun kalmamanız halinde 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine yeni personel göndermekteyiz.

Metropol Temizlik Firması, ev temizliği ve ofis temizliğini ihtiyacınıza uygun, esnek şartlarda sunmaktayız. Bir veya birden fazla personelden hizmet alabileceğiniz gibi yarım gün temizlik, tam gün temizlik, periyodik temizlik, sürekli temizlik personeli temini şeklinde de hizmetler alabilirsiniz.

Metropol Temizlik Firmaları, ev temizliğine tam gün temizlikçi bayan istemeniz halinde sabah 09.00’da servisimiz temizlik görevlisini evinize bırakır. 8 saat önceliklerinize göre temizlik yapılır. Akşam 17.00’da servisimiz temizlik personelini alır. Ardından şirketimiz tarafından memnuniyetinizi öğrenmek için aranırsınız. Memnun kalmanız halinde personelimiz prim hak eder, herkes mutlu olur. Memnun kalmamanız halinde hiçbir sorunla karşılaşmadan 48 saat içinde yeni bir personel yarım gün telafi temizliğine gelir.

Metropol yarım gün ev temizliği hizmetimiz ise sizler için çok pratik olacak şekilde planlanmıştır. Gün içinde istediğiniz saat şirketimize siparişinizi iletirsiniz. 1 saat içinde personelimiz gelir, 3.5 saat önceliklerinize göre ev temizliği ya da ofis temizliğini yapar. Pratik ve hızlı temizlik isteyenler için alternatif bir çözümdür.

Metropol ofis temizliği nin işleyişi ev temizliğinin işleyişiyle neredeyse aynıdır. Metropol Temizlik Şirketi, her yaşam alanının farklı ihtiyaçları olduğu ve dolayısıyla farklı çözümlere ihtiyaç duyduğu anlayışıyla hizmet vermektedir. Sipariş vermek ya da sorularınızı yanıtlamamız için lütfen iletişime geçin.

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)