75 Metre Temizlik Şirketi
75 Metre Temizlik Şirketi

75 Metre Temizlik Şirketi

Diyarbakır 75 Metre Çevre yolu Temizlik Şirketleri, Doğu Temizlik 75. Yol, 75 Metre, 75 Metrelik Yol olarak bilinen çevrede temizlik hizmeti vermektedir. Teknolojik altyapımız, güler yüzlü ve deneyimli personellerimizle haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. 0506 292 58 06 numaralı telefondan günün her saati hizmet ya da bilgi alabilirsiniz.

75. Yol temizlik şirketi olarak eğitimli ve deneyimli personellerimizle %100 Garantili temizlik hizmeti sunuyoruz. 75 Metre temizlik hizmeti,  alanında uzman ve eğitimli temizlikçi bayanlar tarafından sunulmaktadır. Bütün personellerimizin adli sicil kayıtları, sağlık raporları dosyalanmakta; iletişim eğitimi, temizlik eğitimi ve bünyemizde bulunan iş güvenliği uzmanlarımız tarafından iş güvenliği eğitimi verilmektedir.

75 Metre Ev Temizliği Firması olarak evinizi tam gün ve yarım gün ev temizliği seçeneklerinden istediğiniz şekilde temizliyoruz. Üstelik memnun kalmamanız halinde ücretsiz telafi temizliğine yeni bir temizlik personeli gönderiyoruz. Boş ev temizliği, dolu ev temizliği, tadilat sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, günlük temizlik, detaylı temizlik hizmetlerimiz arasındadır.

75 Mt İşyeri Temizliği profesyonel ellere teslim edilmesi gereken bir hizmet türüdür. Çünkü işyerinizin temizliği hem sizin ve çalışanlarınızın motivasyon ve performansınızı arttırmakta hem de müşterilerinizin temiz ve düzenli bir işyerinden olumlu etkilenmesini sağlamaktadır. 75 Metre Ofis Temizliği ve işyeri temizliği hizmetimizi yine isteğinize bağlı olarak periyodik temizlik, tam gün ve yarım gün temizlik olarak gerçekleştirmekteyiz. 75. Yol Ofis Temizliği hizmetini ayrıca günlük temizlik ya da detaylı temizlik olarak da alabilirsiniz.

75 Metre Temizlik Firmaları Doğu Temizlik ilçemize ve Diyarbakır’ın tamamına hizmet vermektedir. 75 Metre’de Ev temizliği veya ofis temizliğine ihtiyaç duymanız hâlinde ücretsiz telafi temizliği garantili bir hizmet için bizi arayabilirsiniz.

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)