En Güvenilir Temizlik Hizmeti bizi takip edin, instagram
Diyarbakır'ın En Güvenilir Temizlik Hizmeti

Diyarbakır'ın En Güvenilir Temizlik Hizmeti

Doğu Temizlik, güvenilir ve yeni nesil temizlik hizmeti anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hizmet vermektedir. Sorumluluk sahibi bir firma olarak bütün sorumluluğu üstlenmekte; profesyonel, eğitimli ve güler yüzlü personelleri, kaliteli ürünleri ile her türlü temizlik ihtiyacınıza cevap vermektedir. 

Personellerimizin deneyim ve eğitimine güvenmekle beraber, “İnsan elinin değdiği her işte hata olabilir.” anlayışının sonucu olarak yapılan temizlikten memnun kalmazsanız sorgusuz sualsiz ücretsiz telafi temizliğine yeni bir personel göndermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin en iyi temizlik deneyimin yaşamanız için aldığımız önlem ve çalışmalardan bazılarını açıklayacağız.

Doğu Temizlik Hizmetleri “geç gelip erken çıkan temizlikçi” sorununa kökten bir çözüm getirip standart temizlik süresini 8 saat, yarım gün temizlik süresini ise 3.5 saat olarak belirledik.

Diyarbakır Güvenilir temizlik hizmetinin kalitesini yüksek tutabilmek için müşterilerimizden aldığımız geribildirimlerle personellerimizi puanlıyor, yüksek puan alanları primle ödüllendiriyor ve sadece yüksek puanlı personellerle çalışmaya devam ediyoruz. Yapılan temizlikten memnun kalmamanız halinde ücretsiz telafi temizliğine yeni bir personel gönderiyoruz.

Bünyemizdeki her personelin adli sicil kaydı ve sağlık raporunu dosyalayıp saklıyoruz. İstisnasız bütün personellerimiz temizlik hizmetleri eğitimi, iletişim eğitimi ve iş güvenliği uzmanlarımızdan iş güvenliği eğitimi alıyorlar.

Diyarbakır ev temizliği hizmetleri; günlük ev temizliği, genel ev temizliği, detaylı ev temizliği, tam gün temizlik, yarım gün temizlik, inşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği hizmetlerimizden bazılarıdır.

Diyarbakır profesyonel ev temizliği hizmetimiz şu şekilde olmaktadır: Sabah 09.00’da servis temizlik personelimizi evinize bırakır. Saat 17.00’a kadar önceliklerinize göre evinizi temizleriz. Servis temizlik personelimizi alır. Doğu Temizlik müşteri hizmetleri memnuniyetinizi öğrenmek için sizi arar. Memnun kalsanız da kalmasanız da temizlik personelimiz emeğinin karşılığını alır. Fakat memnun kalırsanız ayrıca prim kazanır. Memnun kalmazsanız 48 saat içinde yeni bir personeli ücretsiz telafi temizliğine (yarımgün) göndeririz.

Diyarbakır yarım gün ev temizliği (Hızlı Temizlik) hizmetimizi gün içinde istediğiniz saatte alabilirsiniz. Siparişinizi verdikten bir saat sonra temizlik personelimiz evinizde olur, 3.5 saat önceliklerinize göre temizlik yapar. Pratik ve uygun fiyatlı temizlik isteyen müşterilerimiz için ideal bir çözümdür.

Ofis Temizliği ve  İşyeri Temizliği, kesinlikle profesyonel bir çalışma gerektiren bir hizmet türüdür. Çünkü ofisiniz sizin ve çalışanlarınızın hem yaşam alanı hem ekmek kapısıdır. Düzenli ve temiz bir işyeri sizin ve çalışanlarınızın motivasyonu ve performansını yükseltecek, müşterilerinizin memnuniyetini arttıracaktır.

Detaylı ofis temizliği, periyodik ofis temizliği, tam gün ofis temizliği, yarım gün ofis temizliği, detaylı işyeri temizliği, periyodik işyeri temizliği, tam gün işyeri temizliği ve yarım gün işyeri temizliği hizmetlerimizden bazılarıdır.
Doğu Temizlik'ten güvenilir temizlik hizmeti veya detaylı bilgi almak için lütfen irtibat numaralarıyla iletişime geçin.