Diyarbakır Çamlıca Temizlik Şirketi bizi takip edin, instagram
Çamlıca Temizlik Şirketi

Çamlıca Temizlik Şirketi

Diyarbakır Doğu Temizlik Çamlıca Temizlik Şirketi, profesyonel ve eğitimli ekibimizle arzu ettiğiniz temizliği uygun fiyatlarla sunuyoruz. Çamlıca Temizlik Şirketi Doğu Temizlik %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekte, memnuniyetsizlik durumunda sorgusuz sualsiz ücretsiz telafi temizliğine yeni bir personel göndermektedir.

Çamlıca Temizlik Firması, sizlere birinci sınıf ve güvenli bir temizlik deneyimini, adli sicil kaydı ve sağlık raporu dosyalanmış, iş güvenliği uzmanı tarafından iş güvenliği eğitimi verilmiş ekibiyle sağlamaktadır. Doğu Temizlik Çamlıca Temizlik Firmaları, Deneyimli ve kaliteli bir temizlik firması olması yanı sıra profesyonel organizasyon yapısı ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkmaktadır.

Çamlıca ev temizliği, eğitimli temizlikçi bayanlar tam gün veya yarım gün olmak üzere evinizi temizlemektedirler. Tam gün ev temizliği 8 saat, yarım gün ev temizliği ise 3.5 saattir. Dolu ev temizliği, boş ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, kiracı sonrası ev temizliği hizmetlerimizden bazılarıdır.

Çamlıca ofis temizliği, periyodik temizlik olabileceği gibi tek seferlik detaylı temizlik şeklinde de yapılabilmektedir. Temiz bir işyeri hem çalışanlarınızın performansını ve motivasyonunu arttıracak hem de müşterilerinizin memnuniyetini arttıracaktır.

Haftanın 7 günü hizmet veren firmamıza sipariş vermek veya detaylı bilgi almak için lütfen irtibat numaralarından iletişime geçiniz.

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)