Dış Cephe Temizliği | Doğu Temizlik bizi takip edin, instagram
Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

dış cephe - cam temizliği

Diyarbakır dış cephe temizliği hizmetini sağlamak deneyim ve bilgi gerektirmektedir. Her yüzey farklı bir işleme ve farklı kimyasallara tabi tutulmalıdır. Metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyin de temizlik kimyasalı kendine has olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünler olmalıdır. Yanlış kullanılan ürünler ve dış cephe temizliğinde yapılan yanlış uygulamalar kalıcı bir temizlik ve koruma sağlayamaz, aksine korozyonu hızlandırır. Bunların yanında kesinlikle İş güvenliği yasasına uygun ekip ve ekipmanlarla çalışılmalıdır.

             Büyük kamusal binalar ve birçok ticari bina için temizlik hizmetleri profesyonel bir çalışma gerektirir. Özellikle dış cephe temizliği konusunda, uzman yardımı alınmadan bir uygulama yapılabilmesi söz konusu değildir. Şirketimizin eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosu ile kapsamlı ve güvenilir bir dış cephe temizliği hizmeti vermekteyiz. Dış cephe temizliği ile birlikte bakım ve dezenfekte işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede dış cephe aşındırıcı ve yıpratıcı dış etkenlere karşı da korunmuş olmaktadır.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

  Öncelikle camların toz, kir ve kalıntılardan arındırılması gerekmektedir. Bina ve cam bağlantı noktalarının kontrol edilmesi, varsa bir aksaklık düzeltilmesi, binanın kimyasallardan arındırılıp durulanması gerekmektedir. Bilhassa kış mevsimi ve yağışlar sonrası tozların binaya yapışıp çamurlaşması sonucu kötü bir görünüme neden olmaktadır. Profesyonel bir destek ile bu olumsuz durumdan rahatlıkla iyi ve şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
 
Bir binanın iç görünümü elbette çok önemlidir. Fakat insanlar binanın içine girmeden önce dışını görmekte ve ilk izlenimi dış cephenin görünümüyle edinmektedirler. Bu nedenle iç temizliğe gösterilen hassasiyetin hatta daha fazlasının dış cephe temizliğine de gösterilmesi gerekmektedir. İşinize göstermiş olduğunuz titizliği binanızın dışındaki ışıltıyla da insanlara göstermek isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
 

 Doğru Malzeme ile Doğru Teknik Kullanımı

Dış cephe temizliğinde kullanılan malzemeler standart temizlik malzemelerinden çok daha farklı ve kaliteli olmak zorundadır. Kullanılan malzemenin kalitesinin yanında işçiliğin kalitesi de önem kazanmaktadır. Malzeme ve işçilik kalitesinin birlikteliğinden oluşan temizlik hizmeti dış cephenin ilk temizlendiği andan itibaren kendini göstermekte ve uzun süren yeni görünümünü sağlamaktadır. Hava koşulları ve dış etkenler nedeniyle kirlenen ve yıpranan dış cepheler, eski şık görünümünü kaybetmekte, dikkat çekme özelliğini yitirmektedir. İlk günkü ışıl ışıl ve kaliteli görüntü için profesyonel temizlik hizmetlerinden yararlanmak şarttır.
 
 
 
 

Eğitim: Her temizlik personelinin yoğun bir eğitimden geçtiğini ilk deneyiminizden itibaren fark edeceksiniz.  İş ortaklığımız süresince de periyodik eğitimlerimiz devam ediyor.

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

 

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)