Diyarbakır Ev Temizliği | Doğu Temizlik
Diyarbakır Ev Temizliği

Diyarbakır Ev Temizliği

Gönlünüze göre bir Diyarbakır ev temizlik şirketi bulmanın ne denli zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden %100 Memnun Müşteri Politikamızla yanınızdayız. 8 saat temizlik hizmetimiz sayesinde "geç gelip erken çıkan temizlikçi" sorununa kökten çözüm getiriyoruz. Servis sabah 09.00’da temizlik personelini evinize bırakıyor, akşam 17.00’da alıyor. Bu süre zarfında personelimiz sizin ihtiyacınıza göre temizlik yapıyor. 

Diyarbakır'da ev temizliği talebi artmakta, bununla  birlikte ev temizliği şirketleri de paralel olarak artmaktadır. Hizmet alanlar, seçenekler çoğaldıkça tercih yapmakta zorlanmaktalar. Ev temizliği hizmeti alırken dikkat edilecek bazı hususlar vardır:

1- Firman Profili: Tercih edeceğiniz firma kurumsal bir kimliğe sahip olmalıdır. Bu, alacağınız hizmetin standartlarının olmasını ve yaşanabilecek aksaklıklarda kurumsal çözümler üreten yöneticilerle çalışmanızı sağlar.

2- Referanslar: Bir firmanın kalitesini gösteren en önemli noktalardan biridir. Daha önce hizmet almış kişilerin ve kurumların yorumları, hala çalışıp çalışmadığı, çalışmıyorsa nedeni gibi konular tercih edilecek firma hakkında epey fikir vermektedir.

3- Kullanılan Malzemeler: Firmanın kullandığı temizlik malzemeleri doğa dostu, çevreye ve insan sağlığına zararlı maddeler içermeyen malzemeler olmalıdır. Ayrıca kullanılan malzemelerin kalitesi evinize ve eşyalarınıza zarar vermeyecek, aksine ömürlerini uzatacak nitelikte olmalıdır.

4- Personel Kadrosu: Belki de bir ev temizlik şirketinin en büyük tercih sebebi budur: Eğitimli personel kadrosu. Firma, personellerini kesinlikle düzenli olarak hizmet içi eğitimlerden geçirmek zorundadır. Hangi malzemeyi, hangi yüzeyde, ne şekilde kullanacağını bilmeyen personeller; eve, kendilerine, hatta ev sahibine zarar verme riskiyle çalışmaktadırlar. Yapılan temizliğin nitelikli, kaliteli ve hijyen kurallarına uygun olması için personellerin ciddi ve düzenli eğitimlerden geçirilmeli olmazsa olmaz bir kuraldır. Alınan hizmet içi eğitimler önemli olmakla beraber yeterli değildir. Ayrıca tutum, davranış ve iletişim eğitimleri de verilmelidir. Deneyimli ve eğitimli bir personel evinizde harikalar yaratabilir.

5- Teknolojik Altyapı: Firmanın teknolojik altyapıya sahip olması firmaya ve çalışanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede insan elinden çıkan hatalar asgariye indirilmekte, son kullanıcı olan müşteriler herhangi bir aksaklıkla karşılaşmamaktadır.

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

Hizmete Neler Dâhil?

Almış olduğunuz temizlik sürecinde neler yapılacağını tamamen sizler belirlemektesiniz. Hizmetin istediğiniz gibi sonuçlanması için temizlik personelimize talep ettiğiniz işlemleri belirtebilirsiniz.

Hizmete Dâhil Olmayanlar

  • Can güvenliği sebebiyle yüksek bir katta iseniz camları dışarıdan temizlemek.
  • Ağırlığı 12 kg’dan fazla eşyaları taşımak.
  • Normalde ulaşılamayacak tehlikeli yerleri silmek.
  • Evcil hayvan dışkısı temizlemek.
  • Erimiş ve tehlikeli maddeleri temizlemek.
  • Gümüş parlatmak, temizlemek.
  • İlaçlama yapmak.
  • Garaj temizlemek.
  • Halı yıkamak.

Sosyal Medya

Yorumlar (6)

Özgü Özgün
Özgü Özgün,
4.12.2019 18:46:55

Doğu Temizlik Şirketi ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Daha önce aldığım hizmetlerden dolayı memnuniyet konusunda endişelerim vardı. Gamze ve Sevda Hanımlardan aldığım hizmet neticesinde çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Son derece titiz ve özenliydiler.

Yanıtla
Doğu Temizlik Şirketi
Doğu Temizlik Şirketi,
31.01.2020 12:26:26

Temizlik şirketleriyle ilgili olumsuz algınızın kırılmasına yardımcı olduğumuz için çok sevindik. Güzel yorumunuz için de ayrıca teşekkür ederiz. Arkadaşlarımızın ellerine sağlık...

Yanıtla
Cansu sahin
Cansu sahin,
20.09.2019 22:11:09

Iyi günler tereddütle çağırdığım doğu temizlik şirketindeki personellerden çok memnun kaldım berivan ve esra kızlarımızın ellerine sağlık çok memnun kaldım ve ayda bir mutlaka çağıracağım emeklerine ellerine kollarına sağlık herkese tavsiye ederim. Daha önce başka şirketten çatışmıştım gelip üsten yapıp gittiler ama doğu temizlik çalışanları gerçekten işinin parasının hakkını veriyor.

Yanıtla
Doğu Temizlik Şirketi
Doğu Temizlik Şirketi,
31.01.2020 12:27:48

Cansu Hanım memnun kalmanıza çok sevindik. Güzel yorumlarınız bizi motive ediyor. Arkadaşlarımızın ellerine sağlık... Tekrar görüşmek üzere...

Yanıtla
Aslı T.
Aslı T.,
20.06.2019 18:39:18

Herkese merhabalar. Diyarbakırda ev temizliği için aradığım ve hizmet aldığım Doğu Temizlik Şirketi ve ekibi işini gerçekten titizlikle yapan bir firma. Tüm firma çalışanlarına temiz ve titiz işçiliklerinden dolayı teşekkür ederim.

Yanıtla
Doğu Temizlik Şirketi
Doğu Temizlik Şirketi,
20.06.2019 18:41:00

Merhaba Aslı Hanım öncelikle değerli görüş ve önerileriniz için çok teşekkür ederiz. Firmamızın birinci önceliğinin müşteri memnuniyetidir. Profesyonel ekibimiz ile tüm temizlik hizmetlerini en ince ayrıntısı ile yapmaktayız.

Yanıtla

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)