Hastane Temizliği | Doğu Temizlik bizi takip edin, instagram
Hastane Temizliği

Hastane Temizliği

Diyarbakır Hastane temizliği, diğer temizlik alanlarından farklıdır. Hastane ve kliniklerde hijyen Avrupa standartlarında uygulanmaktadır. Hastanelere hizmet verilirken buralardaki insan trafiğinin düşünülmesi, eğitimli temizlik personellerinin çalıştırılması ve temizlik malzemelerinin en iyisinin kullanılması şarttır.

Hastane ve klinik temizliklerinde hijyen önceliğimizdir. Sadece temiz görünen bir hastane değil, gerçekten bakteri ve mikroplardan arındırılmış bir hastane teslim ediyoruz. Hastaların mikroplara karşı en savunmasız olduğu zamanlarda gerçek temizliği sağlamakta, herkes için güvenli bir ortam yaratmaktayız. Personellerimiz yaptıkları temizliğin öneminin ve ciddiyetinin bilincinde çalışmakta, siz ve hastalarınız için temiz bir ortam hazırlamaktadırlar.

%100 hijyen için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Hizmet almak için lütfen iletişime geçin.

 

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)