Afet Sonrası Temizlik | Doğu Temizlik bizi takip edin, instagram
Afet Sonra Temizlik

Afet Sonra Temizlik

afet sonrası temizlik nasıl yapılır?

Yaşanan felaketler sonrasında yaşam alanlarının eskisi gibi kullanılabilir hale gelmesi için profesyonel olarak temizlik yapılması gerekir. Bu konuda yapılacakişlemler ve kullanılacak malzeme konusunda deneyimli ekip sayesinde daha kısa süre içinde yaşam alanları kullanılabilir hale getirilir. Ülkemizde en fazla yaşanan ve  temizlik hizmeti gerektiren iki afetle daha sık karşılaşıyoruz: yangın ve su baskını

Su Baskını

Su baskınları doğal ya da yapılardaki tesisatlardan kaynaklanan sebeplerle gerçekleşebilmektedir. Hatta bazen öle boyutlara ulaşır ki sadece mala değil cana da zarar verdiği görülür. İnsanlar harap olan evlerini, işyerlerini uzun süre toparlayamaz olurlar. İşin içinden çıkılması zor olan su baskınlarının temizliği noktası şirketler çeşitli hizmet sunmaktadırlar.

SU BASKINI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

su baskını

Su baskını temizlik şirketleri en acil şekilde suyun tahliyesinden sonra ortaya çıkan vahim durumu toplamak şirketin profesyonelliğine kalmıştır. Özellikle işyerlerinde oluşan su baskınları dosyalara, önemli evraklara kadar ulaşmışsa bunların temizlenir büyük hassasiyet içerisinde alınması ve toplanması gereklidir. Yaşadığınız bu felaket sonrası asla rastgele bir firma ile anlaşma yapmayınız. Piyasada gelişi güzel iş alan firmalar ne yazık ki hem ortalamanın altında fiyat vererek gerçek hak edenlerin kazancını baltalamakta, hem de siz müşterilerin eşyalarını işbilmezliklerinden dolayı kalıcı hasarla teslim etmektedirler.

Şirketimiz uzman ve deneyimli kadrosu, sahip olduğu referansları ile siz müşterilerimizi bu zor gününde en kaliteli hizmeti sunarak bir taraftan da en az hasarla bu sıkıntıdan kurtulmanıza yardımcı olur. Halı, koltuk döşemeleri, duvarlar, mobilyalar ve işyerlerindeki diğer ofis malzemeleri kesinlikle en uygun yöntemlerle temizlenerek daha fazla zarar görmeden tarafınıza teslim edilecektir.

SU BASKINI SONRASI TEMİZLİK

su baskını temizliği

Su baskınları sonrası ev ve ofis tarzı işyerlerinde yapılacak olan çalışmalar şu şekildedir:

Alan içerisinde kesinlikle iyi bir havalandırma yapılması gereklidir. (Camlar tamamen açılmalıdır.)

Güçlü vakumlu makineler yardımı ile suyun tahliyesi sağlanır. Su tamamen çekilmeden esaslı bir temizlik işlemine geçiş söz konusu değildir.

Halı, koltuk v.b. döşemeli eşyaların endüstriyel makineler yardımı ile suları çekilerek temizliği ve kurulanması sağlanır. Işin ehli olmayan kişilerce yapılan temizlikler koltuk ve halıda su kalmasına ve bu sebeple koku ve çürümeye yol açmasına sebep olur.

Alan içerisinde suyun kenarlarda göz önünde olmayan alanlarda birikmesi engellenmelidir.

Elektrik kullanımı konusundan daireye ait tesisat kontrol edilmeli ve uygun değilse elektrik diğer dairelerden çekilmelidir.

SU BASKINI TEMİZLİK HİZMETLERİ

Su baskını temizlik hizmetlerinde kullanılan bir takım malzemeler vardır. Bunlar:

Islak kuru kullanıma müsait vakum makineleri

Uzatma kabloları

Dezenfektanlar

Temizlik için kullanılacak kimyasal maddeler

Kokular

Mikro fiber bezler

Fırça

Kova

Mop ve aparatları

Zemin için kullanılan çek paslardır.

Kullanılan malzemelerin kalitesi ve personelin bilgisi ile ustaca bir iş ortaya koyarak yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedef biliriz. Amacımız işimizin görülmesinden öte müşterilerin yüzünün gülmesidir, huzurudur ve yaptığımız işten yana mutluluğudur.

 

Yangın

yangın temizlik

Yangın, büyük can ve mal kayıplarının yaşabildiği büyük bir felakettir. Yangının yaşandığı bölgede tekrar yaşanabilir hâle gelinebilmesi için ciddi çalışmalar yapılması gerekmektedir.

yangın SONRASI TEMİZLİK

İs ve yangın sonrasında olan kokunun alandan atılması ve kullanılabilir olan malzemelerin seçilmesi konusunda profesyonel olarak hizmet verilir. Bu sayede yangın sonrası temizlik ile istediğiniz gibi bir sonucu kolayca alabilirsiniz. 

yangın TEMİZLİK HİZMETLERİ

yangın sonrası temizlik

Yangının bıraktığı izlerin tek tek silinmesi ve alanda bulunan eşyaların ayıklanması konusunda profesyonel yardım için Diyarbakır Temizlik Şirketleri Doğu Temizlik Firması profesyonel hizmet vermeye hazır.
Müşterilerimizin konforu açısından yangın sonrası temizlik hizmeti oda oda yapılmakta ve böylece bir yandan zarar gören alanın kullanıma devamı sağlanmaktadır. Bu noktada temizliğin ivedilikle yapılması önem taşımaktadır. Verdiğimiz yangın sonrası temizlik hizmeti sonunda evinizde ve ofisinizde is kokusundan eser kalmamaktadır.
Diyarbakır yangın sonrası temizlik hizmeti almak için lütfen iletişime geçin.

Eğitim: Her temizlik personelinin yoğun bir eğitimden geçtiğini ilk deneyiminizden itibaren fark edeceksiniz.  İş ortaklığımız süresince de periyodik eğitimlerimiz devam ediyor.

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

İş Güvenliği: Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

 

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)