Evinizi Böceklerden Temizleyin - Böcek Temizleme bizi takip edin, instagram
Evinizi Böceklerden Temizleyin

Evinizi Böceklerden Temizleyin

Evdeki Böceklerden Kurtulmak

Türkiye'nin birçok bölgesinde ve Diyarbakır'da hamamböcekleri bir felaket gibidir ve onlardan kurtulmak için çok uğraşmak gerekir. Evinizi böceklerden arındırmanın, çocuklarınız ve sizler için temiz bir yaşam alanı sağlamanın kolay yolarını paylaşacağız. Diyarbakır Temizlik Şirketleri Doğu Temizlik'ten evi böceklerden nasıl temizlersiniz?

böcek temizliği

Böceklerden kurtulmak için böcekler su ve yiyecekle taşındıklarından kaynağı kurutmak savaşın yarısını kazanmak demektir . Aynı zamanda minik birer pirinç tanesi büyüklüğünde kahverengi yumurtalarını da temizlemeniz gerekir.

Hamamböceklerinin karanlık ve nemli yerleri pek sevdiklerini bilirsiniz. Diyarbakır'ın kuru ve sıcak havası bu açıdan avantajlı fakat gene de bazı yerler var ki yine de nemli kalır. Bu yüzden radyatörlerin dibini, buzdolabının altını, lavabo ve atık su borularının çevresini, fırın, bulaşık makinesi altları ve çevresini, tuvalet ve banyonun her yanını, kitapların arasını, kalın perdelerin kenarlarını, perde raylarını, gardırop arkasını, mobilyaların altını yani günlük olarak erişilmesi zor yerleri elektrik süpürgesiyle iyice süpürmelisiniz. Unutmayın, ne kadar temiz bir ev, o kadar böceksiz bir ev.

diyarbakır böcek temizliği

Böceklerin yumurtalarını temizledikten sonra o feci kokan hamam böceği ilacından ya da terebentin dökebilirsiniz. Bir ölçü şekere iki ölçü boraks karışımı da kullanabilirsiniz. Bunu hamamböceklerinin olabileceği yerlere serpin. Zehirli bir karışım değildir ancak etkisi uzun vadeli olduğundan tekrarlamanız gerekir .

Böceklerin erişebilecekleri su, yiyecek ve yiyecek atığı bulurlarsa boraks yerine bunların peşine giderler. Bu nedenle yiyecek ve içecekleri kapalı tutun. Kedi ve köpeğinizin mama tabağını do boşaldığında temizleyip ortadan kaldırmalısınız.

böcek temizlemek

Diyarbakır Temizlik Firmaları Doğu Temizlik ev temizliğini her yönüyle inceleme devam edecektir. Ev temizliğinde profesyonel destek almak isterseniz randevu almanız yeterli olacaktır.

Böceklerin doğup büyüdükleri yer mutfaklardır. Pratik Mutfak Temizliği için Lütfen Tıklayın.

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)