Kadir Ezildinin Kullandığı Deterjanlara İnanamayacaksınız
Kadir Ezildi'nin Temizlik Malzemeleri Hakkında

Kadir Ezildi'nin Temizlik Malzemeleri Hakkında

Her şey öyle göründüğü kadar kolay değil. Banyo küvetleri de artık eskisi gibi fayans değil. Bu yüzden temizlerken yüzeyinin nasıl olduğu, malzemesinin ne olduğu bilinmeden doğru temizleme malzemesini kullanıp kullanamayacağınızı de bilemezsiniz.

En titiz temizlik şirketi Doğu Temizlik sizler için temizlik malzemeleri ve kullanım alanlarını derledi.

Kadir Ezildi Temizlik Malzemeleri

 

Kadir'in Kullandığı 

Deterjan ve Ürün listesi için Lütfen Tıklayın
➡️ Doğu Temizlik
Yağ Sökücü için Lütfen Tıklayın
➡️ Doğu Temizlik
Köpük için Lütfen Tıklayın
➡️ Doğu Temizlik
Deterjan Markaları için Lütfen Tıklayın
➡️ Doğu Temizlik
Temizlik Malzemeleri için Lütfen Tıklayın
➡️ Doğu Temizlik
Aktif Köpük için Lütfen Tıklayın
➡️ Doğu Temizlik
Temizlik Kovası için Lütfen Tıklayın
➡️ Doğu Temizlik

Kullanılan Temizlik ürünlerini, temizlik malzemelerini, deterjanları ve markaları listeledik. Listeyi göndermemiz için e-posta adresinizi bırakmayı unutmayın.

Doğu Temizlik Şirketine ait doğru temizlik malzemelerini kullanım sırları evinize zarar vermeden kolay temizlik yapmanızı sağlayacaktır.

kadir ezildiKadir Ezildi kullandığı deterjanlar, köpük, malzeme, temizlik kovası, yağ sökücü ve ürünleri hangi yüzeylerde kullanıyor?

Cila gerektirmeyen döşemeler ve yüzeyler üretim aşamasında sürülen bir kat poliüretan ya da polivinil kloru kaplamalar sayesinde parlaklığını uzun süre koruyor. Sert temizlik malzemeleri bunlara da zarar vererek yüzeyin parlaklığını matlaştırabilir.

Bazı sıvı deterjanların cila gerektirmeyen döşemeler ve yüzeylere zarar vermeyecek yeni formülleri üretiliyor. Bu nedenle temizlik malzemesi alırken kendi eşyanızı düşünerek, etiketin üstündeki maddeler listesini ve kullanım alanlarını dikkatle okuyarak seçmelisiniz. Temizlik Şirketleri Doğu Temizlik malzeme kullanım detaylarına devam ediyoruz.

Temizlik Malzemeleri İsimleri

KOLAY TEMİZLİK ÇÖZÜMLERİ

Acil İhtiyaç duyduğunuz malzemeler yoksa yerine bunları deneyin.

Ne                                         Yerine

Tuvalet temizleyici deterjan

Sirke veya çamaşır suyu (ikisi aynı anda değil)

Diş macunu

Karbonat, tuz ve taze nane yaprağı

Cam silme sıvısı

Alkol, amonyak veya sirke .

Şampuan

Elde yıkadığınız bulaşıklar için kullanılan hafif bir deterjanı suyla incelterek kullanabilirsiniz.

Tıraş kremi

Bebek yağı

Talk pudrası

Nişasta

Soğuk krema 

Katı nebati yağ

 

 

Ev Temizliği için Gerekli Malzemeler

Ev temizliğinde yüzeyler en sert olandan yumuşağa doğru sıralandı. Sert olanlar aşındırıcı malzemeyle temizlenebiliyor oysa yumuşak olanlar için sıvı deterjan kullanmak gerekir.

🛀 Emaye, porselen, küvet ve lavabolar nasıl temizlenir?   

Metal bir tabanın üstüne kaplanmış porselen herhangi bir deterjanla temizlenebilir.

🧽 Cam lifi banyo malzemesi nasıl temizlenir?

Yüzde yüz cam lifi malzemeden yapılmış yüzeyler krem deterjanlarla temizlenmelidir.

🚱 Paslanmaz çelik lavabolar nasıl temizlenir?

Bunların parlak yüzeyleri toz deterjanla çizilip matlaşabilir. Sıcak su ve krem deterjanla silindikçe parlar ve yenilenir.

🧼 Plastik laminat tezgah yüzeyleri nasıl temizlenir?

Mat yüzeyler genellikle krem deterjanlarla silinebilir. Ama ileri teknoloji ürünü laminat yüzeylerde krem deterjanlar bile önerilmiyor, sıvı deterjan kullanmalısınız.

🧽 Yapay mermer yüzeyler nasıl temizlenir?

Toz minerallerin katı plastik malzemeyle karıştırılıp yüksek ısıda kalıba alındığı yapay mermerden üretilen banyo küveti, lavabo ve yüzeyler yumuşak krem deterjanlarla kolayca temizlenebilir.

🚿 Yumuşak plastik ve plastik kaplama banyo yüzeyi nasıl temizlenir?

Bunlar arasında akrilik küvet, jakuzi, termal tesislerde kullanılan banyo küvetleri ile jelatin kaplama polyester cam lifi oluşumlar, cam lifiyle güçlendirilmiş ya da PVC kaplanmış malzemeler de yer alır. Eğer parlak görünüyor ve plastik kaplamaya benziyorsa ve asıl malzemenin ne olduğu konusunda bir fikriniz yoksa en yumuşak deterjan bile önerilmez. Bunun yerine sıvı sabun ve sıvı bulaşık deterjanı kullanmalısınız. Hiç ovmadan yüzeyin temizlendiğini görürsünüz.

🧼 Yüzey temizleyiciler nerelerde kullanılır?

Yüzey temizleyiciler normal şartlarda fazla köpürmezler. İnsanların köpürmeyen temizlik malzemelerine güveni az olduğundan dolayı temizlik malzemesi markaları müşterilerin görmeyi istediklerini vermek için yüzey temizleyicileri bir miktar köpürtmüştür. Yüzey temizleyicilerin kullanım alanların iyi seçilmelidir. Yüzey temizleyicisini hassas zeminlerin temizliğinde kullanmadan önce fayans zeminlerin temizliğinde kullanmanız önerilir.

Temizlik Firmaları Doğu Temizlik'ten her türlü temizlik ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Ev temizliği ve kurumsal temizlik işlerinizi gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz.

Artık pırıl pırıl parlayan ve özel olarak üretilmiş çeşitli deterjanlar arasından doğru temizlik malzemesi seçildiği zaman, az bir bakımla uzun yıllar dayanan akrilik, laminat ve vinil gibi çok değişik malzemeden üretilen şekil şekil, renk renk küvetler var.

Paslanmaz çelikten lavabolar, parlak laminat kaplı tezgahlar, fiber cam küvetler ve duş kabinleri eskiden kullanılan ve silisin aşındırıcı etkisinden yararlanılarak üretilen deterjanların kullanılmasıyla zarar görebilir.

Yeni malzemelerin bakımı ve korunması için üreticiler birçok diş macununun yapımında da kullanılan daha ılımlı bir temizleme malzemesi olan kalsiyumkarbonatına dönüş yaptılar. Bunlardan bazıları temizlerken aynı zamanda beyazlatıyor da. Evler her geçen gün daha güzel ve daha şık tasarlanıyor. Kullanılan malzemeler de daha hassas olabiliyor.

➡️ Aşağıdaki Konular da İlginizi Çekebilir:

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)