Temizlik, Halı Yıkama, Koltuk Yıkama Hizmetleri
Bursa Hizmetler ve Fiyatlar

Bursa Hizmetler ve Fiyatlar

TEMİZLİK

Temizliğe Neler Dahil?

Almış olduğunuz temizlik hizmetinde neler yapılacağını ihtiyaçlarınıza göre sizler belirlemektesiniz. Randevu oluştururken belirttiğiniz yapılacak temizliklere göre personel sayısı ve fiyat belirlenmektedir.

Temizlik Malzemeleri ve Yemek Dâhil mi?

Aşağıda vermiş olduğumuz fiyatlar sizin temizlik malzemelerinizin kullanıldığı ve yemeğin sizin tarafınızdan karşılandığı durumlar için geçerlidir. Temizlik malzemelerini ve yemeği bizim getirmemizi isterseniz randevu alırken belirtmeniz yeterli.

Önemli Not: Aşağıda belirttiğimiz ev temizlik fiyatları genel bilgilendirme amaçlıdır. Net fiyatlandırmayı telefondan yapabiliyoruz. Nilüfer ve Osmangazi merkez dışındaki ev temizliklerinde fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Fiyatlar

Bir Personel 700 TL
İki Personel 1200 TL
Üç Personel 1800 TL

 

HALI YIKAMA

Halı yıkama hizmetini yılların deneyimi ile alanında uzmanlaşmış ustalarımız ve tam profesyonel halı yıkama makineleri ile sunmaktayız.

Fiyatlar

Samur Halı 20 TL
Makine Halı 22 TL
Mega Halı 25 TL
Shaggy Halı 28 TL
Koza Halı 30 TL
Bambu Halı 40 TL
Yün Halı 50 TL

Elyaf Yorgan 100 TL
Pamuk Yorgan 130 TL
YünYorgan 150 TL
Çift Kişilik Battaniye 90 TL
Overlok Metresi 20 TL
Store Perde Yıkama 25 TL
Zebra Perde Yıkama 30 TL

 

Halılarınız tesisimize gelir gelmez çırpma makinesinde tozlarından arındırılmaktadır. Tozu alınan halılar on iki fırçalı halı yıkama makinesinde halının cinsine göre otomatik olararak ayarlanıp yıkandıktan sonra halı sıkma makinesine geçmektedir. Sıkma işleminde halılar %98'e kadar kurumaktadır. Neredeyse kurumuş olan halılar direkt güneşe maruz kalmayacak şekilde mevsime göre kapalı veya yarı kapalı kurutma alanında askılarda kurumaya bırakılmaktadır. Kuruyan halılar havlarından (ince tüy)  arındırılması için hav makinesine alınmaktadır. Son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenen halılarınız teslimata hazır hale gelmiştir.

KOLTUK YIKAMA

Koltuk yıkama tecrübeli arkadaşlarımız tarafından son teknoloji makineler ve özel solüsyon ile yapılmaktadır.

Fiyatlar

Mindersiz Düz Koltuk Takımı Yıkama 400 TL
Minderli Koltuk Yıkama 450 TL
Avangard Koltuk Yıkama 550 TL
Kanepe 200 TL
Tek Kişilik Yatak 200 TL
Çift Kişilik Yatak 250 TL
Sandalye 40 TL

 

Sosyal Medya

Yorumlar (2)

Bahar Turan
Bahar Turan ,
14.01.2023 23:27:26

Instagram da tesadüfen bulduğum hiç refarans olmadan başvurduğum Doğu temizlik grubuna asla temizlenmez dediğim evi bu kadar temiz pırıl pırıl bir hale getirdikleri için çok teşekkür ederim. Hiç düşünmeden temizliğinizi yaptırabilirsiniz. Temizliğe gelen kadın arkadaşların üçüde işinin en iyilerinden. Ellerinize sağlık...

Yanıtla
Doğu Temizlik
Doğu Temizlik,
20.02.2023 21:19:57

Memnun kalmanıza çok sevindik Bahar Hanım arkadaşlarımızın ellerine sağlık... Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz güle güle sağlıklı günlerde oturunuz...

Yanıtla

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)