Bursa Temizlik Şirketi Fiyatları (2022 Güncel) bizi takip edin, instagram
Bursa Temizlik Şirketi Fiyatları (2022 Güncel)

Bursa Temizlik Şirketi Fiyatları (2022 Güncel)

Bursa temizlik şirketi, ev temizliği, kiracı sonrası (boş) ev temizliği ve inşaat sonrası (sıfır daire) temizliği, iş yeri temizliği, dış cephe temizliği, fabrika temizliği ve tente temizliği fiyatlarına ve bilmeniz gerekenlere aşağıda göz atabilirsiniz.

Bursa Temizlik Şirketleri Fiyatları

Bursa'da hizmet veren temizlik şirketi sayısı oldukça fazla olmasına rağmen çoğunlukla iki büyük sorunla karşılaşırsınız. Ya fiyatları çok yüksektir ya da maalesef profesyonel değillerdir. Bursa'da profesyonel olarak hizmet veren Doğu Temizlik Şirketinin fiyatlarını siz değerli müşterilerimiz ile paylaştık.

Bursa Doğu Temizlik Fiyatları

Doğu Temizlik Şirketi olarak en iyisini en uygun fiyata sunma hizmet politikası ile çalışmaktayız. Temizlik fiyatları temizlenecek alanın büyüklüğüne ve kirlilik oranına göre değişkenlik göstermektedir. En sağlıklısı telefonla net bir fiyat almak olmakla beraber sizlere fikir vermesi açısından fiyatları genel fiyatları paylaşıyoruz.

Önemli Not: Her temizliğe temizlik personellerinin yanında camcı ustası da göndermekteyiz. Örneğin iki personel+camcı 1000 TL

Fiyatlar

Bir Personel 500 TL
İki Personel 1000 TL
Üç Personel 1500 TL
Dört Personel 2000 TL

 

Boş Ev (Kiracı Sonrası) Temizlik Fiyatları

1+1 Evler (Bir personel) 800 TL
2+1 Evler (Bir personel) 800 TL
3+1 Evler (120 metrekareye kadar) (İki personel) 1200 TL
120-150 metrekareye kadar evler (İki personel) 1300 TL
150-180 metrekareye kadar evler (Üç personel) 1800 TL
150-180 metrekareye kadar evler (Üç personel) 2200 TL

 

İnşaat Sonrası (Sıfır Daire) Ev Temizlik Fiyatları

1+1 Evler (45 metrekareye kadar (İki personel) 1200 TL
2+1 Evler (130 metrekareye kadar (Üç personel) 1700 TL
3+1 Evler (150 metrekareye kadar) (Dört personel) 2200 TL
150-200 metrekareye kadar evler (İki personel) 3300 TL

 

Bursa Dış Cephe Temizlik Fiyatları

Dış cephe temizliklerinde iki türlü fiyat verebiliyoruz. Telefonla dış cephenin kirlilik oranının göründüğü fotoğraf gönerirseniz hemen net bir fiyat verebiliriz. Daha karmaşık yapıların dış cephe temizliklerine fiyat verirken bizzat keşif yapıp yüz yüze fiyat ve detaylı bilgi verebiliyoruz. Genel olarak orta büyüklük ve orta kirlilikteki bir dış cephenin temizlik fiyatı 5.000 TL'den başlıyor diyebiliriz.

Bursa Tente Temizlik Fiyatları

Tente temizliği fiyatı verebilmemiz için mutlaka en azından fotoğrafa ihtiyaç duyuyoruz. Tentenin yapısı, hangi kimysalların kullanılacağı, kirlilik oranı gibi birçok değişken olduğundan görmeden fiyat vermemiz mümkün olmuyor.Bursa'da temizlik firması arıyorsanız Doğu Temizlik'ten fiyat ve bilgi almadan karar vermemenizi rica ediyoruz.

Bursa Fabrika Temizliği

Fabrika ve şantiye temizliği yapmadan önce yetkililerden temizlenecek alan ve alanda bulunan üretime özgü maddeler hakkında bilgi alırız. Her fabrikanın ürettiği ürüne göre kendine has bir kirlenme biçimi vardır. Bundan dolayı kullanacağımız temizlik kimyasalları, personel sayısı ve araçlar değişkenlik göstermektedir. Yeterli bilgiyi alıp keşif yaptıktan sonra fiyat ve temizliğin bitme süresini netleştirebiliyoruz.

En iyi temizliği en uygun fiyatlara sunma çabamızı temizliğin sonunda gördüğümüz mutlu müşterilerimiz sayesinde sürdürebiliyoruz.

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)