Doğu Temizlik
Hakkımızda

Hakkımızda

Doğu Temizlik Şirketi; kurumsal çalışma prensibiyle hizmet veren ve bütün hizmetlerini firma güvencesiyle sunan bir temizlik şirketidir.

Misyonumuz

Doğu Temizlik hizmet misyonu her gelir grubundan müşteri kitlesine uygun temizlik hizmetini çevre dostu, profesyonel ve güvenilir bir şekilde sunmaktır. Bu ilkeleri temele oturtup müşteri beklentilerini aşan bir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

500'ün üzerinde çalışanımız ve her geçen gün sayısı artan şubelerimizle yüzlerce müşterimize profesyonel temizlik deneyimini yaşatmanın gururuyla hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Her türlü temizlik hizmeti, halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Doğu Temizlik olarak İzmir, Bursa, Ankara, Adana, Diyarbakır, Van şubelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Her ilimize profesyonel temizlik hizmeti verme gayreti içindeyiz. Bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerle hedefimize her geçen gün yaklaşmaktayız. Yakaladığımız başarının sırrı ise müşteri odaklı  ve ihtiyaçlara göre esneyebilen çalışma anlayışımızdır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en az kendimizinki kadar tanıyor ve önemsiyoruz. Kalıplara hapsolmuş eski anlayışlarla değil aktif, dinamik ve  yenilikçi bir anlayışı benimsemekteyiz. 
Verdiğimiz hizmetin en önemli sac ayağının personel kalitesi olduğunun bilinciyle personel kadromuzu en iyi ve deneyimli personellerinden oluşturmuş bulunmaktayız. Personellerimizin mutlu ve huzurlu bir ortamda çalışması verimliliği arttıran bir faktördür.

Mutlu müşteriler için mutlu personellerin bir ön koşul olduğu bilinciyle çalışma koşulları oluşturmaktayız.

Aldığımız işin sorumluluğunu yüklenmekte, işin ilk anından son anına kadar her adımını takip etmekteyiz. İnsanı ve doğayı merkeze alan hizmet anlayışımızla her zaman yanınızdayız. Temizlik Şirketleri arasında en fazla memnuniyet oranına sahip olan Doğu Temizlik, siz değerli müşterlerine hizmet vermek için 7 / 24 gelen çağrıları cevaplamaktadır. Temizlik şirketleri arasında en hızlı çağrılara cevap vermekle beraber, istediğiniz saat aralıklarında temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Sosyal Medya

Yorumlar (6)

servet budak
servet budak,
9.06.2020 15:14:09

Şu an gamze ve sevda hanımlar evimde temizliğe devam ediyolar dayanamadım yazmak istedim .tereddütsüz güvenebilirsiniz hem bu şirkete hem çalışan arkadaşlara.oldukça titizhızlı ve pratik çalışanlar sağolsunlar hiç yormadılar beni.koltuklarımı da mis gibi yaptılar.temizlik bitmeden memnuniyetimi dile getirmek istedim..

Yanıtla
Doğu Temizlik Şirketi
Doğu Temizlik Şirketi,
13.06.2020 12:16:26

İlginiz ve zaman ayırıp yorum yaptığınız için çok teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz şirketimiz için çok önemli... Arkadaşlarımızın ellerine sağlık...

Yanıtla
Sengul Yaris
Sengul Yaris,
26.07.2019 14:02:10

Sirketinizden memnunuz boyle giderse diğer temizlik sirketlerine is kalmayacak.

Yanıtla
Doğu Temizlik Şirketi
Doğu Temizlik Şirketi,
31.01.2020 12:40:06

Teşekkür ederiz Şengül Hanım memnun kalmanıza çok sevindik. Tekrar görüşmek dileğiyle...

Yanıtla
Ozlem  Tatargan
Ozlem Tatargan,
26.07.2019 13:58:23

Hizmetinizden çok memnun kaldık. Diyarbakirda bir numarasıniz.

Yanıtla
Doğu Temizlik Şirketi
Doğu Temizlik Şirketi,
31.01.2020 12:41:44

Memnun kalmanıza çok sevindik Özlem Hanım. Diyarbakırın en nitelikli temizlik hizmetini sizlere sunmaya çalışıyoruz. Teşekkür ederiz...

Yanıtla

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)