Temizlik Şirketi bizi takip edin, instagram

Temizlik Şirketi

Aradığınız temizlik hizmetini verebilecek bir temizlik şirketi mi arıyorsunuz? O zaman temizlik şirketleri arasında bulabileceğiniz en iyi temizlik şirketi ile tanışma zamanınız geldi. Doğu Temizlik Şirketi olarak aradığınız temizlik hizmetini sağlamaktan gurur duyuyoruz. Öncelikli olarak hizmetlerimizi son derece profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Bu profesyonellik de her zaman güvenli ve çevre dostu bir anlayış içeriyor.

Doğu Temizlik Şirketi olarak yaptığımız işi ciddiye alıyoruz. Her zaman yenilikleri ve müşteri ihtiyaçlarını takip ederek buna uygun çözümler oluşturmaya dikkat ediyoruz. Çünkü işimiz sadece temizlik yapmak değil. Aynı zamanda insanlarla doğru bir iletişim kurmaktır. Bu yüzden deneyimli personellerden oluşturduğumuz ekibimizle sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturuyoruz.

Temizlik Hizmetlerimiz

Bir temizlik şirketi düşündüğünüzde aklınıza gelebilecek her türden hizmeti vermekteyiz. Çünkü temizlik, sadece evlerimiz ya da çalışma alanlarımızla sınırlı kalmaz. Bulunduğumuz her alanda ihtiyaç duyduğumuz bir gerekliliktir. Temizlik şirketleri tam olarak bu yüzden ortaya çıktı. Ortaya çıkan ihtiyacı karşılamak için bizler de hizmet kapsamımızı olabildiğince geniş tutmaktayız. Doğu Temizlik Şirketi olarak müşterilerimize sağladığımız hizmetleri aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür:

  • Ev temizliği
  • İş yeri/Ofis temizliği
  • Boş ev temizliği
  • Dış cephe temizliği
  • Havuz temizliği
  • İnşaat sonrası temizliği
  • Su deposu temizliği

Sağladığımız hizmetlerden bazıları kendilerine özel koşullar içerebilir. Müşterilerimizin bu koşulları bilerek hareket etmesi oldukça önemlidir. Ayrıca aklınızda oluşabilecek soru işaretleri için her zaman müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Hizmetlerimizden bazılarını ve sahip oldukları koşulları da aşağıdaki gibi açıklayabiliriz:

Ev Temizliği

Bir ev temizliği şirketi olarak sunduğumuz ev temizliği hizmeti oldukça basittir. Evinizin metrekaresi ve oda sayısına göre hizmet kapsamı değişiklik göstermektedir. Örneğin, ev temizliği yanında ek dolap içleri ve duvar silme gibi hizmetler alabilirsiniz. Saat 09.00’da başlayan ev temizliği hizmetimiz 17.00’a kadar hallediliyor. Eğer ekstra zaman gerekirse bunu sadece 40 dakika daha uzatarak 17.40’ta temizliği bitiriyoruz. 

Çalışanlarımız temizlik hizmetini sizin malzemelerinizi kullanarak gerçekleştirmektedir. Ayrıca personelimizin öğlen yemeği de müşterimiz tarafından karşılanmaktadır. Bu şekilde bir hizmet modelini tercih etmeyen müşterilerimiz için şirketimizin sunduğu farklı opsiyonlar bulunur.  Ev temizlik şirketi arayışlarınız bizimle son bulabilir.

İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni evlerde yaptığımız temizlik hizmetlerine inşaat ya da tadilat sonrası temizlik adını veriyoruz. Bu tür hizmetlerimizde müşterilerimizin işin başında durmasına gerek kalmıyor, çalışanlarımıza anahtarlarını teslim etmeleri yeterli oluyor. Deneyimli personelimiz, profesyonel ve sorunsuz bir şekilde inşaat sonrası temizlik hizmetini tamamlıyorlar. Müşterilerimiz de hizmet bittikten ve kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yapabiliyor. Bu hizmetimizde temizlik malzemesi ve personel yemeği masrafları şirketimizce karşılanmaktadır.

Boş Ev Temizliği

İnşaat sonrası temizlikten farklı olarak yapılan boş ev temizliği hizmetimiz bazen karıştırılabilir. İnşaat sonrası temizlik sıfır dairelere verilen hizmetimizdir. Boş ev temizliği ise daha önceden oturulmuş olan evlere yaptığımız bir temizlik hizmetidir. İnşaat sonrası temizlikte olduğu gibi anahtarınızı personelimize vererek hizmet alabilirsiniz.

İş Yeri Temizliği

Ofis ya da iş yeri temizliği hizmetimiz ev temizliği hizmetimize benzemektedir. Eğer iş yeriniz ev tipi bir yerdeyse oda sayısına göre, değilse metrekaresine göre fiyat belirlenmektedir. Ev temizliğinde olduğu gibi dilerseniz temizlik malzemesi ve personel yemeğini siz karşılayabilirsiniz. Eğer istemezseniz bu masraflar ekstra ücretle şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Dış Cephe Temizliği

Evinizin bulunduğu binada yapılacak dış cephe işlemi sonrası temizlemesi zor kirler oluşabilir. Böyle durumlarda Doğu Temizlik Şirketi olarak dış cephe temizliği de yapmaktayız. Bu hizmetimiz kapsamında fiyatlar temizlenecek yüzeyin yapısına ve alanına göre değişiyor. Sahip olduğumuz bütün hizmetler ve koşullarını daha ayrıntılı öğrenmek için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Neden Doğu Temizlik Şirketi?

Temizlik her insan için oldukça önemli bir kavram. Bu yüzden temizlik hizmeti isteyen müşterilerimiz mutlaka kaliteli bir temizlik şirketi ile çalışmalıdır. Temizlik şirketleri arasında verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde müşterilerimize layık bir ev temizliği şirketi olduğumuzu düşünüyoruz. Sahip olduğumuz her personel temizliği meslek olarak edinmiştir. Bu yüzden temizliğin her ayrıntısında uzmanlaşmış bir ekibe sahibiz.

Ayrıca şirket olarak personellerimizi ve verdikleri hizmetleri yakında takip etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerin hepsini telafi temizliği güvencesi ile koruma altına aldık. Telafi temizliği güvencesi ise oldukça basittir. Hizmetimizden memnun kalmayan müşterilerimiz 48 saat içerisinde bize durumu haber verebilirler. Böyle bir durumda eğer personel kaynaklı bir hata bulunursa başka bir personelimizi yarım gün boyunca ücretsiz bir şekilde tekrar gönderiyoruz. Böylece istediğiniz temizlik hizmeti tamamlanmış oluyor.

Doğru bir ev temizlik hizmeti aynı zamanda doğru temizlik ekipmanları ile gerçekleştirilir. Doğu Temizlik Şirketi olarak her zaman bu konudaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu sayede siz müşterilerimize en iyi ev temizliği şirketi olararak hizmetlerimizi sunabiliyoruz.

Temizlik Fiyatları

Temizlik şirketleri ile alakalı merak edilecek ayrıntılardan biri de verilen hizmetlerin fiyatlarıdır. Hizmetlerimiz çeşitli ve farklı ihtiyaçlara göre yapıldığı için fiyatları da değişir. Ayrıca kullanılacak temizlik malzemeleri ve personel yemeğine göre ek ücret durumları doğabiliyor. Ancak diğer temizlik şirketleri ile kıyaslandığında oldukça cazip fiyatlarımız bulunmaktadır. Örneğin 2+1 evlerde 275 TL’den başlayan ev temizliği fiyatlarımız vardır. Ancak oda sayısı ve personel sayısının artması ile bu fiyat 800 TL’ye kadar ulaşabiliyor.

Diğer hizmetlerimizde de temizlik fiyatları genel olarak oda sayısı ve ihtiyaç duyulan personel sayısına göre değişmektedir. İstediğiniz hizmete göre alabileceğiniz temizliğin fiyatını öğrenmek için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir ve ayrıntıları konuşabilirsiniz. Ayrıca farklı temizlik taleplerinizi de yine bu kanal aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Temizlik hizmetlerinde ödemeler nasıl yapılmaktadır?

Temizlik bittikten sonra kontrollerinizi sağlayıp temizliği yapan personellerimize ödemesini yapabilirsiniz.

Temizlik hizmetinde randevu usulüyle mi çalışıyorsunuz?

Evet, hizmet almak isteyen müşterilerimiz en az bir gün öncesinden bizimle iletişime geçmelidir. Ayrıca tatil ve özel günler için daha önceden randevu almanızı öneririz.

Temizlik hizmetini düzenli olarak aynı personelden alabilir miyim?

Sahip olduğumuz personel takip uygulaması sayesinde memnun kaldığınız personellerimizi görüyoruz. Bu yüzden talep etmeseniz de memnun kaldığınız personellerimizi daha sonraki hizmet isteklerinizde de gönderebiliyoruz.

 

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)