Doğu Halı Yıkama | İletişim | Telefon bizi takip edin, instagram
Doğu Halı Yıkama

Doğu Halı Yıkama

Doğu Halı Yıkama Diyarbakır'ın en donanımlı tesisinde halı yıkama hizmeti veren bir firmadır. Halılarınız tam profesyonel makinelerimizde yıkanmaktadır.  Deneyimli ustlarımız her leke ile ayrı ayrı ilgilenmekte, lekeye ve halının türüne uygun temizleyiciler ile müdahale etmektedir. Doğu Halı Yıkama'ya gelen halılarınız, halılarınızı teslim ettiğiniz andan itibaren Doğu Halı Yıkama güvencesine alınmaktadır. Halılar gruplandırılır, tozları alınır, yıkanır, sıkılır, havları alınır ve kurutulur. Birbirine bile değmeden yıkanan halılar paketlenip size teslim edilir.

Doğu Halı Yıkama'da en çok dikkat edilen faktör temizliğin derinlemesine yapılmasıdır. Sadece yüzeyi yıkanan halılar gerçek hijyeni sağlayamamaktadır. Ön yıkama, ara yıkama, ana yıkama ve son yıkamadan geçen halının en derinine işlemiş kirler bile temizlenir. Doğu Halı Yıkama'yı müşterilerin en büyük tercih nedeni gerçek temizliği fark etmeleri ve yumuşacık, taranmış halı yüzeyleridir.

Doğu Halı Yıkama tesinde halılara uyguladığımız ilk işlem çırma makinesinde halıları çırpıp tozlarından arındırmaktır. Tozlarından arındırılmadan yıkanan halılar, halının yüzeyinde biriken tozların dibe çöküp çamurlaşması ile sonuçlanacaktır. Halının bakteri yuvasına dönmesine neden olabilecek bu eksiklik sağlığımızı tehdit etmektedir.

Çırpıp tozlarından arındırdığımız halılar on iki fırçalı halı yıkama makinesinde ön yıkama-ara yıkama-ana yıkama-durulama aşamalarından geçip yıkanır. Bol su ve bol köpük ile yıkanan halılar sıkma makinesinde sıkılıp %96 oranında kurutulur. Ardından kurutma odasında kuruyan halılar hav alma makinesinde kıl ve tüylerden arındırılır. Halılarınızı 4-7 günde teslim ediyoruz.

Doğu Halı Yıkama iletişim bilgilerine web sitemizden ve oldukça aktif olduğumuz İnstagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz.

Doğu Halı Yıkama Telefon: 0412 251 31 14 - 0506 292 58 06

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren mutlu müşterilerimizin arasına katılmanız için elimizden geleni yapıyoruz. 

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)